Výsledky

Tabulka

Mužstvo Z V VP PP P S B
1 HC Slavoj Český Krumlov 9 7 0 2 0 54:21 23
2 HC Lední Medvědi Pelhřimov 8 7 0 0 1 49:24 21
3 TJ Jiskra Humpolec 9 5 0 2 2 36:25 17
4 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 9 5 1 0 3 41:37 17
5 HC Strakonice 8 4 1 1 2 43:38 15
6 TJ Sokol Radomyšl 8 4 1 0 3 40:30 14
7 HC Vimperk 9 4 0 0 5 27:30 12
8 HC Milevsko 2010 8 4 0 0 4 34:38 12
9 OLH Spartak Soběslav 9 3 1 0 5 36:42 11
10 TJ Hluboká nad Vltavou Knights 9 2 1 1 5 32:44 9
11 HC Vajgar Jindřichův Hradec 9 1 1 0 7 24:39 5
12 TJ Božetice 9 0 0 0 9 19:67 0

Herní kola

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Přehled zápasů

Datum Domácí Hosté Score
16.11.2019 TJ Sokol Radomyšl TJ Jiskra Humpolec 4:3 (PP)
16.11.2019 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí HC Vimperk 2:4
16.11.2019 HC Strakonice OLH Spartak Soběslav 9:4
17.11.2019 TJ Božetice TJ Hluboká nad Vltavou Knights 1:5
17.11.2019 HC Vajgar Jindřichův Hradec HC Milevsko 2010 5:7
17.11.2019 HC Slavoj Český Krumlov HC Lední Medvědi Pelhřimov 5:2
Krátké zprávy
22. 11. 2019 Turnaj O Pohár DHL (junioři), 20. kolo: Motor Č. Budějovice - Energie Karlovy Vary 2:0 (1:0, 0:0, 1:0). Góly a nahrávky: 7. Jak. Novák (J. Čížek, Řezáč), 50. J. Čížek (Svach). Čisté konto vychytal brankář Marek Dvořák. Extraliga juniorů, skupina Západ, 19. kolo: HC Chrudim - IHC Králové Písek 0:9 (0:2, 0:1, 0:6). Góly a nahrávky: 5. Kovařík (Fríd), 19. Krýner (Karbulka, M. Novotný), 23. M. Novotný (Krýner, Karbulka), 41. Karbulka (Krýner, Remta), 44. Krýner (Karbulka, Remta), 47. Petřík (Tampier), 47. Krýner (Karbulka), 53. Lamač (M. Šafář, M. Přibyl), 58. Karbulka (Krýner). Čisté konto si vysloužil brankář Lukáš Novotný.
22. 11. 2019 Bývalý reprezentační gólman Petr Bříza, jenž svoji kariéru ve vrcholovém hokeji odstartoval jako hráč ligového Motoru České Budějovice, bude kandidovat na člena nejužšího vedení IIHF. Nominaci schválilo vedení Českého hokeje, volby se uskuteční na generálním kongresu IIHF v Petrohradu v září 2020.
22. 11. 2019 Výběr Jihočeského kraje U15 se v rámci projektu VTM utká na jihlavském ledě v neděli 24. listopadu s výběrem Vysočiny. V nominaci trenérů Jana Boháče a Romana Vlčka jsou brankáři Jansa (Tábor), Punda (J. Hradec), obránci Willmann (Č. Budějovice), Buzek (J. Hradec), Cícha, Eichler, Šťastný (Tábor), Šíma (Strakonice), útočníci Hohenberger, Bělohlav, Kotalík, Kučera (Č. Budějovice), Šachl (J. Hradec), Řehoř, Šindelář, Sabiniok, Kofroň (Tábor).
Archiv krátkých zpráv...
Partneři
Nejčtenější články Videogalerie Ikona pro váš web