Výsledky

Tabulka

Mužstvo Z V VP PP P S B
1 HC Lední Medvědi Pelhřimov 12 11 0 0 1 77:34 33
2 HC Slavoj Český Krumlov 12 7 0 2 3 60:30 23
3 TJ Jiskra Humpolec 12 7 0 2 3 49:39 23
4 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 12 7 1 0 4 58:50 23
5 TJ Sokol Radomyšl 11 5 3 0 3 60:43 21
6 HC Strakonice 12 5 1 2 4 59:58 19
7 OLH Spartak Soběslav 12 5 1 0 6 52:50 17
8 HC Vimperk 12 5 0 0 7 36:43 15
9 HC Milevsko 2010 11 5 0 0 6 45:53 15
10 TJ Hluboká nad Vltavou Knights 12 3 1 2 6 41:56 13
11 HC Vajgar Jindřichův Hradec 12 3 1 0 8 38:52 11
12 TJ Božetice 12 0 0 0 12 23:90 0

Herní kola

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Přehled zápasů

Datum Domácí Hosté Score
23.11.2019 TJ Sokol Radomyšl TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 10:5
23.11.2019 TJ Jiskra Humpolec HC Slavoj Český Krumlov 3:2
23.11.2019 HC Milevsko 2010 HC Lední Medvědi Pelhřimov 2:5
24.11.2019 OLH Spartak Soběslav HC Vajgar Jindřichův Hradec 9:1
24.11.2019 TJ Božetice HC Strakonice 2:5
24.11.2019 HC Vimperk TJ Hluboká nad Vltavou Knights 1:4
Krátké zprávy
08. 12. 2019 Extraliga juniorů, skupina Západ, 24. kolo: BK Havlíčkův Brod - IHC Králové Písek 8:5 (3:1, 3:1, 2:3). Góly a nahrávky poražených: 13. Egert (Petřík, M. Přibyl), 35. Krýner (Karbulka), 41. M. Šafář (M. Přibyl, Egert), 43. Egert (M. Přibyl), 53. Petřík (Kurfürst, Anderle).
07. 12. 2019 Extraliga dorostu, skupina o udržení, 4. kolo: HC Tábor - Draci Šumperk 6:4 (2:0, 2:4, 2:0). Góly a nahrávky vítězného týmu: 4. Bašta (Vaněk), 19. Suchan (Matašovský, Cháb), 24. Suchan (Cháb, Kofroň), 36. A. Eremiáš (Kundrát, Herda), 44. Cháb (Matašovský), 56. Cháb (Adamec). Turnaj O Pohár DHL (junioři), 25. kolo: Motor Č. Budějovice - Oceláři Třinec 3:0 (2:0, 0:0, 1:0). Góly a nahrávky: 4. Silný (Jak. Novák), 13. M. Masopust (silný, V. Krcho), 41. V. Krcho (Jak. Novák). Čisté konto vychytal Marek Dvořák.
06. 12. 2019 Extraliga dorostu, skupina o udržení, 3. kolo: Motor Č. Budějovice - Draci Šumperk 5:2 (3:0, 1:1, 1:1). Góly a nahrávky vítězného celku: 2. Dubský (Braun, Kalčík), 12. Kašpar (Vavřík,. Petrásek), 19. Kalčík (Dubský, Hail), 30. Dubský (Petrásek, Vavřík), 47. Kašpar (Petrásek). HC Tábor - HC Olomouc 7:1 (2:1, 3:0, 2:0). Góly a nahrávky domácích: 8. Matašovský (Šimák), 12. Matašovský (Bečvařík, Herda), 32. Cháb (A. Eremiáš, Kundrát), 34. Cháb (Kofroň, A. Eremiáš), 36. A. Eremiáš (Cháb, Kundrát), 44. Šimák (Cháb), 52. Šimák (Matašovský). Turnaj O Pohár DHL (junioři), 24. kolo: Motor - Vítkovice 6:5 (0:4, 3:1, 3:0). Góly a nahrávky Jihočechů: 24. M. Masopust (Silný, Jak. Novák), 30. Svach (J. Čížek), 33. J. Pouzar ml. (J. Čížek, M. Hrubec), 41. Silný (V. Krcho, M. Masopust), 50. Hracholski, 55. J. Čížek (Jak. Novák, Řezáč).
Archiv krátkých zpráv...
Partneři
Nejčtenější články Videogalerie Ikona pro váš web