Výsledky

Tabulka

Mužstvo Z V VP PP P S B
1 HC Slavoj Český Krumlov 24 18 2 1 3 118:72 59
2 HC Strakonice 24 12 2 3 7 116:94 43
3 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 24 13 2 0 9 128:92 43
4 TJ Hluboká nad Vltavou Knights 24 13 1 2 8 111:89 43
5 HC Milevsko 2010 24 12 2 2 8 114:89 42
6 OLH Spartak Soběslav 24 11 1 3 9 100:102 38
7 HC Vimperk 24 11 2 1 10 88:81 38
8 HC Vajgar Jindřichův Hradec 24 9 4 2 9 103:90 37
9 TJ Jiskra Humpolec 24 9 2 4 9 94:96 35
10 HC Tábor B 24 9 1 2 12 73:84 31
11 TJ Sokol Radomyšl 24 8 2 2 12 111:120 30
12 SK Telč 24 6 2 1 15 109:135 23
13 HC Lední Medvědi Pelhřimov B 24 1 1 1 21 72:193 6

Herní kola

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Přehled zápasů

Datum Domácí Hosté Score
23.02.2019 HC Strakonice HC Slavoj Český Krumlov 4:6
23.02.2019 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí HC Vajgar Jindřichův Hradec 6:7
24.02.2019 OLH Spartak Soběslav TJ Jiskra Humpolec 4:5 (SN)
24.02.2019 HC Vimperk TJ Hluboká nad Vltavou Knights 4:5
24.02.2019 HC Tábor B SK Telč 8:11
24.02.2019 HC Lední Medvědi Pelhřimov B TJ Sokol Radomyšl 13:12 (PP)
Krátké zprávy
04. 12. 2022 Liga juniorů, 20. kolo: Technika Brno - Motor Č. Budějovice 3:6 (0:2, 2:2, 1:2). Góly a nahrávky Jihočechů: 11. Pitel (M. Kříž, Schuppler), 14. A. Turek (Pitel, Gajdolín), 22. T. Březina (D. Hála, Petrásek), 25. A. Eremiáš (Putz, Willmann), 49. M. Kříž (Pitel, Schuppler), 56. A. Turek (A. Eremiáš, Putz). HC Zubr Přerov - IHC Králové Písek 3:4 (1:2, 1:0, 1:2). Góly a nahrávky vítězného celku: 13. Hořejší (Kaiser, M. Čančura), 18. Sládek (Cháb, Lechnýř), 42. Hořejší (M. Čančura, Fencl), 54. Cháb (Sládek, Dubský).
04. 12. 2022 Liga dorostu, 19. kolo: HC Kobra Praha - IHC Králové Písek 3:2 v prodl. (0:1, 0:0, 2:1 - 1:0). Góly a nahrávky poražených: 14. Kápl (Prušák, V. Dvořák), 56. Solař (Škrdlant).
04. 12. 2022 Bez jihočeského zastoupení se neobešla první letošní nominace reprezentačního týmu dívek U16, který se zúčastní Turnaje olympijských nadějí visegrádských národů ve slovenském Púchově od 15. do 17. prosince. Do hlavního výběru se probojovala obránkyně Natálie Musilová (Mad Bulls Č. Budějovice) s útočnicí Adélou Pánkovou (Spartak Soběslav). Mezi náhradnicemi figuruje obránkyně Viktorie Kopřivová (J. Hradec) a útočnice Veronika Palíšková (DDM Č. Budějovice).
Archiv krátkých zpráv...
Partneři
Nejčtenější články Partnerské portály Videogalerie Retrogalerie