Jihočeská stopa v Evropském poháru

Jihočeská stopa v Evropském poháru dívek do 16 let, Julie Pejšová, Lucie Eignerová, Martina Pousková, Roman Heindl, Příbram 22. - 29. dubna 2019, foto Martin Voltr, Karel Švec (Český hokej) a Ladislav LhotaKrátké zprávy
13. 04. 2021 Exbudějovický forvard Lukáš Žálčík (30) přestoupil z prvoligového Prostějova do mateřského Šumperka hrajícího stejnou soutěž, Chance 1. ligu.
13. 04. 2021 Česká vláda upřesnila způsob, jak mohou trénovat amatérští sportovci a mládež. Po víkendových zmatcích se epidemiologická skupina Ministerstva zdravotnictví shodla, že trénink bude možný ve dvoučlenných skupinkách. Na hřišti může být šest takových skupin, ale musí mezi sebou dodržet desetimetrové rozestupy. Lze sportovat bez roušek či respirátorů i bez testů. Pohyb ve vnitřních prostorách zůstal zapovězený.
12. 04. 2021 Devětatřicetiletý sympaťák Martin Adamský, jenž v letošním ročníku Tipsport extraligy krátce pomáhal ofenzivě budějovického Madeta Motoru, oznámil ukončení aktivní činnosti. Jako hlavní důvod uvedl obnovené potíže s vyhřezlou ploténkou. Bývalý reprezentant a držitel dvou mistrovských titulů s Třincem (hrával také za Plzeň) dostal již nabídku k trénování žactva u třineckých Ocelářů.
Archiv krátkých zpráv...
Partneři
Nejčtenější články Videogalerie Retrogalerie