HC Tábor - Nymburk, 2. liga s Mikulášem

HC Tábor - NED Hockey Nymburk 2:0, 2. liga, skupina Západ, 19. kolo, + Mikulášská nadílka na ZS v Táboře, 2. prosince 2015, foto Hana Grundová a Tomáš DankoKrátké zprávy
24. 03. 2018 Reprezentační trenér Josef Jandač nominoval hráče pro první přípravný kemp před letošním MS v Dánsku, který se uskuteční v Praze od 26. do 29. března. V sestavě se nachází také českobudějovický odchovanec Roman Horák, dosud útočník ruského Podolsku (KHL).
23. 03. 2018 Anna Kotounová (HC Tábor) a Martina Zedníková (dříve Vajgar Jindřichův Hradec, nyní Slavia Praha), figurují v nominaci trenéra Petra Nováka pro soustředění reprezentačního týmu žen v Uherském Ostrohu od 29. března do 2. dubna, kde také dojde ke dvěma přípravným duelům s Rakouskem a Slovenskem.
22. 03. 2018 Z bojů o extraligu předčasně vyřazený Motor České Budějovice se může chlubit vynikající návštěvností domácích zápasů. Podle tabulek zveřejňovaných každoročně Mezinárodní hokejovou federací (IIHF) se budějovický klub s průměrem 5 869 diváků na zápas řadí na celkově třicáté šesté místo v Evropě za sezonu 2017 - 18. V České republice je šestý za Spartou, Pardubicemi, Brnem, Vítkovicemi a Plzní, které disponují větší kapacitou hlediště. Mezi kluby, které neúčinkují v nejvyšších soutěžích, zaujímá Motor suverénně první místo na celém kontinentu.
Archiv krátkých zpráv...
Partneři
Nejčtenější články Videogalerie Ikona pro váš web