Vimperk se domácí výhrou nad Sokolem Radomyšl posunul blízko k účasti v play off

01.02.2019

První únorový pátek patřil dohrávce 17. kola Krajské ligy mužů mezi Vimperkem a Sokolem Radomyšl. Řádný termín tohoto duelu připadal na 30. prosince minulého roku. Domácí se vzpamatovali po třech porážkách v řadě. Do boje šli čerstvě povzbuzení ziskem dalších dvou bodů poté, co disciplinárka změnila jejich porážku v Pelhřimově z 2:3 po nájezdech na kontumačních 5:0. Poskočili na šesté místo s náskokem pěti bodů před osmou Soběslaví.


VIMPERK – Mužstvo od Boubína získalo rychle vedení a postupně vytáhlo náskok až na 6:1. V závěru pouze hosté zkorigovali na konečných 7:3. „Vstoupili jsme do zápasu aktivně a na rozdíl od předchozích vystoupení se nám dařilo střelecky. Ve třetí třetině jsme si pohlídali výsledek,“ konstatoval spokojeně vimperský asistent Pavel Předota. Hosté nasadili čtveřici pendlů z druholigového Písku (obránci Ondřej Hora, David Pelant, útočníci Adam Novák a Tomáš Rod), ale nijak to nepozvedlo jejich herní projev. „Nikomu to nešlo. Nezasloužili jsme si body. Domácí byli ve všem lepší,“ přiznal vedoucí Jaromír Šíp. Tým Radomyšle zůstal dva body za osmičkou.  

Krajská liga, dohrávka 17. kola:

HC Vimperk – TJ Sokol Radomyšl 7:3 (2:0, 3:1. 2:2)
Góly a nahrávky:
3. Bojer (R. Suchánek ml., Chaloupka), 15. Paule (Chval), 22. J. Předota, 25. M. Novotný (M. Přibyl, Horejš), 27. Jiří Lang (Binder, Chaloupka), 42. Paule (M. Novotný), 49. Paule (Chaloupka, M. Přibyl) – 33. O. Gába (Šimoník, M. Škoda), 45. Pelant, 53. A. Novák (Jungbauer, Rod).
Rozhodčí:
D. Čáp – Kubíček, Jan Lang.
Vyloučení: 6:3.
Využití: 0:1.
Diváků: 300.
HC Vimperk: Podskalský – Chaloupka, Horejš, O. Předota, J. Předota, Chval – Bojer, R. Suchánek ml., J. Sitter, Binder, Jiří Lang, Fleischman, M. Novotný, M. Přibyl, Paule. Trenéři Milan Stárek a Pavel Předota.
S. Radomyšl: Žilinčík – Pav. Procházka, F. Procházka, M. Hřebíček, M. Škoda, Hora, Pelant – J. Řehoř, Jungbauer, Vlk, O. Gába, R. Volf ml., Šimoník, Rod, Fríd, A. Novák. Trenéři Radek Hovora a Zdeněk Javůrek.  
Hrálo se 1. února 2019.

(lho)Krátké zprávy
16. 07. 2019 Hráči prvoligového Motoru, kteří jsou pod smlouvou, spolu s trenéry a celým realizačním týmem, aktuálně pobývají ve Frymburku na čtyřdenním soustředění od 15. do 18. července. V pátek 19. července se k nim připojí hokejisté angažovaní na try out a společně v Českých Budějovicích podstoupí testy fyzické připravenosti. Širší kádr doplněný některými juniory začne od pondělí 22. července trénovat ve dvou skupinách na ledě. Tréninky budou pokračovat denně vyjma víkendů do prvního přípravného utkání s extraligovou Plzní, které se uskuteční v Milevsku 6. srpna od 17.30 hodin.
15. 07. 2019 Hokejisté druholigového IHC Písek v rámci přípravy na nadcházející sezonu obují kopačky v přátelském utkání s béčkem fotbalového klubu Čížové. Akce se uskuteční na čížovském hřišti v sobotu 20. července od 13 hodin a bude součástí oslav 100 let tamního fotbalu.
14. 07. 2019 Obránce Tomáš Cibulka z budějovického Motoru dostal pozvánku na tréninkový kemp reprezentačního celku U16, který se uskuteční v Břeclavi od 27. července do 1. srpna. Mezi náhradníky figuruje jeho oddílový spoluhráč, útočník Filip Petrásek.
Archiv krátkých zpráv...
Partneři
Nejčtenější články Videogalerie Ikona pro váš web