Studenti znovu doplatili na bídnou produktivitu. Jediný gól proti Brnu nestačil na body

18.10.2021


Českobudějovičtí Black Dogs (VŠTE) v rámci 4. kola Univerzitní ligy (ULLH) přivítali na ledě Hokejového centra Pouzar mužstvo brněnské Masarykovy Univerzity a přestože šli rychle do vedení, prohráli 1:2. Byla to jejich druhá porážka ze třech absolvovaných vystoupení. Znovu doplatili na bídnou produktivitu, která se v jejich případě rovná průměru jeden gól na zápas. Do tabulky si zatím připsali tři body a patří jim sedmá příčka z deseti účastníků.


Č. BUDĚJOVICE – Již v úvodní minutě dostali hosté trest za to, že hráli v šesti. Domácím stačilo pětadvacet vteřin v početní výhodě k otevření skóre, trefil se Tomáš Vochozka. Tím však Jihočeši vyčerpali zásobu střelného prachu a Moravanům stačily dva góly k otočení skóre a zisku plného počtu bodů. Černým Psům se nepodařilo vyrovnat ani v závěru, kdy gólman Ivo Svoboda zůstal na střídačce a hrálo se šest na pět. „Myslím, že jsme po celý zápas měli trochu víc ze hry a dokázali vyvinout větší tlak. Bohužel, doplatili jsme na častější vyloučení a stejně jako v minulých zápasech také na nízkou produktivitu a slabý důraz,“ přiznal trenérský asistent Jiří Irra.

Univerzitní liga, 4. kolo:

Black Dogs Budweis – HC Masaryk University Brno 1:2 (1:0, 0:2, 0:0)
Góly a nahrávky:
2. Vochozka (Hrůša, Tejko) – 22. Háněl (Štrauch), 40. K. Bednařík.
Rozhodčí: Jílek – Kreuzer, Polonyi.
Vyloučení: 5:3.
Využití: 1:1.
Střely na branku: 20:28.
Diváků: 132.
Black Dogs: I. Svoboda – Hrůša, Grauer, Jiří Kubeš, T. Kohút, D. Svoboda, Krtek, Petr Bouška – J. Prokop, E. Bahula, Vochozka, Matěj Dvořák, Kaisler, Přívozník, Prášek, J. Šuhaj, Rolínek, J. Šafář. Trenéři David Oulík a Jiří Irra.
Hrálo se 18. října 2021.  

Ladislav LhotaKrátké zprávy
19. 01. 2022 Třiadvacetiletý centr Milan Dančišin se vrátil ze studijního pobytu v zahraničí a bude znovu k dispozici druholigovému HC Tábor. Nastoupit by měl již v domácím utkání 32. kola skupiny Jih proti HC Příbram.
18. 01. 2022 Strakonický rodák a odchovanec Alexander Salák údajně porušil podmínky smlouvy v pražské Spartě a předčasně se rozloučí s klubem. Pětatřicetiletý gólman podle čerstvých informací oblékne dres Djurgaardenu Stockholm.
18. 01. 2022 Městská rada v krajské metropoli schválila navýšení neinvestičního příspěvku v celkové výši 165 tisíc korun pro mateřské a základní školy zapojené do projektu Děti do bruslí. Uvedená částka slouží k podpoře platby pronájmu ledové plochy v Hokejovém centru Pouzar od ledna do března. Děti se učí bruslit a mnohé získávají základy pro hokejový růst pod odborným metodickým a trenérským vedením. Premiérového kurzu v roce 2019 se zúčastnilo přes 500 malých adeptů.
Archiv krátkých zpráv...
Partneři
Nejčtenější články Partnerské portály Videogalerie Retrogalerie