Prvoligový klub z jihočeské metropole bude pokračovat pod hlavičkou ČEZ Motor

25.07.2018

V nadcházející sezoně budou českobudějovičtí prvoligoví hokejisté nastupovat na led pod názvem, který obsahuje jméno generálního partnera – společnosti ČEZ, největší české energetické firmy. Po sérii náročných jednání mezi oběma stranami jsou doladěné i podrobnosti sponzorské smlouvy, která se objemem ani konkrétními body zásadně neliší od té původní z minulých let. Vedle A-týmu získají finanční podporu i mládežnická družstva.


Č. BUDĚJOVICE (tisková zpráva) – Hokejisté se aktuálně věnují přípravě na ledě i na suchu. Pro klubový management jsou letní měsíce taktéž intenzivním pracovním obdobím, neboť je nutné zabezpečit finanční zázemí. Bez peněz by plány na návrat do extraligy zůstaly nesplnitelným snem. „Jednání se sponzory probíhají prakticky neustále. O nových smlouvách jsme se bavili už před koncem minulého ročníku. Mám obrovskou radost, že i díky podpoře řady lidí se podařilo úspěšně uzavřít většinu jednání. S generálním partnerem přichází jistota. Do sezony naskočíme opravdu naplno,“ vysvětluje Stanislav Bednařík, generální manažer ČEZ Motor.

Na obnovu smlouvy byli zvědaví i zaměstnanci Jaderné elektrárny Temelín, kteří patří mezi skalní fanoušky budějovických hokejistů. „Naším krédem je pomáhat v místech, kde působíme. Navíc je tu i příběh znovuzrození profesionálního hokeje v Budějovicích, ke kterému tak trochu patříme. Proto vítám pokračování smlouvy,“ říká Bohdan Zronek, člen představenstva a ředitel divize jaderná energetika. Před podpisem jsou i dohody s dalšími hlavními sponzory ČEZ Motoru, podniky a společnostmi Budvar, Madeta, Energie AG. Pokračuje víceletá smlouva se Statutárním městem České Budějovice. Finanční příspěvek 1.2 milionu korun od společnosti ČEZ získají prostřednictvím její nadace i malí hokejisté. Poslouží hlavně k nákupu potřebného vybavení.

Tomáš Kučera
ředitel marketingu a PR


Krátké zprávy
10. 12. 2018 Regionální liga juniorů, nadstavbová část: Žďár nad Sázavou - HC Tábor 6:5 sn. Za hosty skórovali Komma 2x, Přívozník, Berka a Duda. IHC Písek - Vajgar J. Hradec 6:2. Góly a nahrávky: 4. Kurfürst (Houdek, Petřík), 5. Smetana (Fríd), 5. A. Novák (M. Novotný), 18. M. Novotný (V. Šuhaj), 20. A. Novák (V. Šuhaj), 60. V. Šuhaj - 2. Dýcková (V. Tržil), 55. Dúška (Budín).
09. 12. 2018 Šestadvacetiletý obránce Zdeněk Čáp ukončil působení v prvoligovém Motoru a také v Přerově, kde byl na hostování. Jeho smlouvu převzali Jestřábi Prostějov, kde nastupuje další exbudějovický zadák Dušan Žovinec.
09. 12. 2018 Soustředění hráčů ročníku narození 2007 ve výběru Jihočeského kraje, které se uskuteční ve Vimperku 11. prosince, se zúčastní nominovaní brankáři Štangl (Lvi Č. B.), Kutlák (Č. Krumlov), Humhal (Střelci J. Hradec), Spálenka (Tábor), obránci Dušák, Konzal, Matějka (Motor), Céza (Milevsko), Borovka, Čurda (Lvi Č. B.), Bačo (Tábor), Blažek, Jaroš, Vomastek (Střelci J. Hradec), Máca (Soběslav), Marek (Písek), útočníci Živnůstka (Strakonice), Vazač (Motor), Král (Č. Krumlov), Hlavín, Blažek (Milevsko), Štěpka (Lvi Č. B.), Krivoňák, Kašík (Písek), Krejsa (Vimperk), Klatovský, Podzimek, Kostka (Tábor), Beran, Krhánek (Střelci J. Hradec), Vlna, Pánek (Soběslav), Hanzák, Pytlík (Telč).
Archiv krátkých zpráv...
Partneři
Nejčtenější články Videogalerie Ikona pro váš web