Prvoligový klub z jihočeské metropole bude pokračovat pod hlavičkou ČEZ Motor

25.07.2018

V nadcházející sezoně budou českobudějovičtí prvoligoví hokejisté nastupovat na led pod názvem, který obsahuje jméno generálního partnera – společnosti ČEZ, největší české energetické firmy. Po sérii náročných jednání mezi oběma stranami jsou doladěné i podrobnosti sponzorské smlouvy, která se objemem ani konkrétními body zásadně neliší od té původní z minulých let. Vedle A-týmu získají finanční podporu i mládežnická družstva.


Č. BUDĚJOVICE (tisková zpráva) – Hokejisté se aktuálně věnují přípravě na ledě i na suchu. Pro klubový management jsou letní měsíce taktéž intenzivním pracovním obdobím, neboť je nutné zabezpečit finanční zázemí. Bez peněz by plány na návrat do extraligy zůstaly nesplnitelným snem. „Jednání se sponzory probíhají prakticky neustále. O nových smlouvách jsme se bavili už před koncem minulého ročníku. Mám obrovskou radost, že i díky podpoře řady lidí se podařilo úspěšně uzavřít většinu jednání. S generálním partnerem přichází jistota. Do sezony naskočíme opravdu naplno,“ vysvětluje Stanislav Bednařík, generální manažer ČEZ Motor.

Na obnovu smlouvy byli zvědaví i zaměstnanci Jaderné elektrárny Temelín, kteří patří mezi skalní fanoušky budějovických hokejistů. „Naším krédem je pomáhat v místech, kde působíme. Navíc je tu i příběh znovuzrození profesionálního hokeje v Budějovicích, ke kterému tak trochu patříme. Proto vítám pokračování smlouvy,“ říká Bohdan Zronek, člen představenstva a ředitel divize jaderná energetika. Před podpisem jsou i dohody s dalšími hlavními sponzory ČEZ Motoru, podniky a společnostmi Budvar, Madeta, Energie AG. Pokračuje víceletá smlouva se Statutárním městem České Budějovice. Finanční příspěvek 1.2 milionu korun od společnosti ČEZ získají prostřednictvím její nadace i malí hokejisté. Poslouží hlavně k nákupu potřebného vybavení.

Tomáš Kučera
ředitel marketingu a PR


Krátké zprávy
19. 02. 2019 Do tréninkového procesu s A-týmem druholigového HC Tábor se zapojil dvacetiletý americký útočník Nick DiLisi, jenž v úvodu letošní sezony hrál třetí nejvyšší soutěž ve Švédsku za tým IFK Strömsund. Rodák z Pennsylvanie předtím účinkoval v juniorských soutěžích v USA. Jeho případné angažmá u Jordánu v příští sezoně bude otázkou dalších jednání.
18. 02. 2019 Regionální liga juniorů: HC Tábor - Motor Č. Budějovice B (Soběslav) 6:4. Góly za vítězný tým dávali Šedivý, Duda, Prášek, Bouška, Knobloch, Adamec.
17. 02. 2019 Jihočeský kraj vyhlásil druhou vlnu dotačních programů pro rok 2019. Týkají se krajských sportovních svazů a velké části tělovýchovných jednot resp. sportovních klubů. Žádosti v elektronické i papírové formě je nutné odeslat nejpozději 8. března do 12.00 hodin. Podrobnosti lze vyhledat na webových stránkách Jihočeského kraje.
Archiv krátkých zpráv...
Partneři
Nejčtenější články Videogalerie Ikona pro váš web