Prvoligový klub z jihočeské metropole bude pokračovat pod hlavičkou ČEZ Motor

25.07.2018

V nadcházející sezoně budou českobudějovičtí prvoligoví hokejisté nastupovat na led pod názvem, který obsahuje jméno generálního partnera – společnosti ČEZ, největší české energetické firmy. Po sérii náročných jednání mezi oběma stranami jsou doladěné i podrobnosti sponzorské smlouvy, která se objemem ani konkrétními body zásadně neliší od té původní z minulých let. Vedle A-týmu získají finanční podporu i mládežnická družstva.


Č. BUDĚJOVICE (tisková zpráva) – Hokejisté se aktuálně věnují přípravě na ledě i na suchu. Pro klubový management jsou letní měsíce taktéž intenzivním pracovním obdobím, neboť je nutné zabezpečit finanční zázemí. Bez peněz by plány na návrat do extraligy zůstaly nesplnitelným snem. „Jednání se sponzory probíhají prakticky neustále. O nových smlouvách jsme se bavili už před koncem minulého ročníku. Mám obrovskou radost, že i díky podpoře řady lidí se podařilo úspěšně uzavřít většinu jednání. S generálním partnerem přichází jistota. Do sezony naskočíme opravdu naplno,“ vysvětluje Stanislav Bednařík, generální manažer ČEZ Motor.

Na obnovu smlouvy byli zvědaví i zaměstnanci Jaderné elektrárny Temelín, kteří patří mezi skalní fanoušky budějovických hokejistů. „Naším krédem je pomáhat v místech, kde působíme. Navíc je tu i příběh znovuzrození profesionálního hokeje v Budějovicích, ke kterému tak trochu patříme. Proto vítám pokračování smlouvy,“ říká Bohdan Zronek, člen představenstva a ředitel divize jaderná energetika. Před podpisem jsou i dohody s dalšími hlavními sponzory ČEZ Motoru, podniky a společnostmi Budvar, Madeta, Energie AG. Pokračuje víceletá smlouva se Statutárním městem České Budějovice. Finanční příspěvek 1.2 milionu korun od společnosti ČEZ získají prostřednictvím její nadace i malí hokejisté. Poslouží hlavně k nákupu potřebného vybavení.

Tomáš Kučera
ředitel marketingu a PR


Krátké zprávy
21. 10. 2018 Někdejší hráči extraligového týmu Českých Budějovic Marek Posmyk, František Mrázek (nezvykle v obraně) a Václav Král nastoupili v barvách Old Timers České republiky v exhibičním utkání proti Slovensku, které se hrálo v Popradu jako připomínka 100 let od vzniku Československa. Domácí v sestavě s devíti mistry světa z roku 2002 (mezi nimi i Peter Pucher, který v současnosti obléká dres Vajgaru J. Hradec) zvítězili 8:7, za hosty dali po dvou gólech František Mrázek a Václav Král.
20. 10. 2018 Extraliga juniorů, skupina C, 12. kolo: Motor Č. Budějovice - Žďár nad Sázavou 5:1 (1:0, 2:1, 1:0 - P 0:0, N 1:0). Góly a nahrávky vítězného celku: 14. M. Hrubec (J. Pouzar ml., V. Prospal nejml.), 28. P. Novák (V. Prospal nejml., J. Čížek), 39. Janoch, 60. J. Čížek (P. Novák), nájezd M. Hrubec. Extraliga dorostu, skupina Střed, 10. kolo: HC Tábor - Hradec Králové 2:5 (0:1, 2:1, 0:2 - P 0:0, N 0:1). Góly a nahrávky poražených: 25. Nevšímal (Eremiáš), 26. Kundrát (Janda, Eremiáš).
19. 10. 2018 Obránce Václav Svach a útočník Pavel Novák z Motoru České Budějovice dostali pozvánku do reprezentačního výběru U17, který se počátkem listopadu zúčastní neoficiálního MS sedmnáctiletých World Under 17 Hockey Challenge v kanadském Saint John.
Archiv krátkých zpráv...
Partneři
Nejčtenější články Videogalerie Ikona pro váš web