Prvoligový klub z jihočeské metropole bude pokračovat pod hlavičkou ČEZ Motor

25.07.2018

V nadcházející sezoně budou českobudějovičtí prvoligoví hokejisté nastupovat na led pod názvem, který obsahuje jméno generálního partnera – společnosti ČEZ, největší české energetické firmy. Po sérii náročných jednání mezi oběma stranami jsou doladěné i podrobnosti sponzorské smlouvy, která se objemem ani konkrétními body zásadně neliší od té původní z minulých let. Vedle A-týmu získají finanční podporu i mládežnická družstva.


Č. BUDĚJOVICE (tisková zpráva) – Hokejisté se aktuálně věnují přípravě na ledě i na suchu. Pro klubový management jsou letní měsíce taktéž intenzivním pracovním obdobím, neboť je nutné zabezpečit finanční zázemí. Bez peněz by plány na návrat do extraligy zůstaly nesplnitelným snem. „Jednání se sponzory probíhají prakticky neustále. O nových smlouvách jsme se bavili už před koncem minulého ročníku. Mám obrovskou radost, že i díky podpoře řady lidí se podařilo úspěšně uzavřít většinu jednání. S generálním partnerem přichází jistota. Do sezony naskočíme opravdu naplno,“ vysvětluje Stanislav Bednařík, generální manažer ČEZ Motor.

Na obnovu smlouvy byli zvědaví i zaměstnanci Jaderné elektrárny Temelín, kteří patří mezi skalní fanoušky budějovických hokejistů. „Naším krédem je pomáhat v místech, kde působíme. Navíc je tu i příběh znovuzrození profesionálního hokeje v Budějovicích, ke kterému tak trochu patříme. Proto vítám pokračování smlouvy,“ říká Bohdan Zronek, člen představenstva a ředitel divize jaderná energetika. Před podpisem jsou i dohody s dalšími hlavními sponzory ČEZ Motoru, podniky a společnostmi Budvar, Madeta, Energie AG. Pokračuje víceletá smlouva se Statutárním městem České Budějovice. Finanční příspěvek 1.2 milionu korun od společnosti ČEZ získají prostřednictvím její nadace i malí hokejisté. Poslouží hlavně k nákupu potřebného vybavení.

Tomáš Kučera
ředitel marketingu a PR


Krátké zprávy
19. 08. 2018 Obránce Václav Svach z Motoru České Budějovice byl členem reprezentačního týmu sedmnáctiletých, který ve slovenských Piešťanech shrábl celkové vítězství v tradičním Turnaji pěti zemí této věkové kategorie.
18. 08. 2018 Brzy osmadvacetiletý písecký odchovanec Stanislav Dietz, který je aktuálně hráčem extraligových Pirátů Chomutov, dostal od reprezentačního kouče Miloše Říhy dodatečnou pozvánku na soustředění národního mužstva v Přerově od 20. do 24. srpna. Vytáhlý obránce už má na kontě tři starty za reprezentační áčko. Další písecký odchovanec David Všetečka ve svých osmatřiceti ukončil aktivní kariéru a stal se trenérem, zároveň i manažerem východoslovenského Bardejova v tamní druhé nejvyšší soutěži.
17. 08. 2018 Strakonická Tereza Vanišová (nyní University of Maine, USA) a jindřichohradecká Martina Zedníková (nyní HC Příbram) figurují v nominaci reprezentačního týmu žen pro přípravný kemp a následný Turnaj čtyř zemí v Hodoníně. Akce se uskuteční od 19. do 25. srpna.
Archiv krátkých zpráv...
Partneři
Nejčtenější články Videogalerie Ikona pro váš web