Předvánoční konfrontace veteránů Motoru skončila smírem: Žlutí versus Modří 7:7

08.12.2021


Po roční pauze se znovu konalo tradiční předvánoční setkání hráčských a trenérských generací českobudějovického Motoru spojené s exhibičním utkáním Žlutých s Modrými. Ve svižném mači padlo celkem čtrnáct gólů, po sedmi do každé klece. Na ledovou bitvu pod střechou Budvar arény navázalo setkání ve V. I. P. se společnou večeří, které se zúčastnili také nehrající příslušníci starších generací včetně řady bývalých reprezentantů.


Č. BUDĚJOVICE – V bruslařském představení byl poněkud znevýhodněný výběr Modrých, který musel vystačit pouze s trojicí obránců, neboť Jaroslav Modrý dal přednost žlutému dresu. Ale všechno dobře dopadlo a konečný výsledek lze považovat za spravedlivý. V porovnání s dosud poslední exhibicí v roce 2019 bylo k vidění méně gólů (tehdy 10:8) a dostavilo se méně účastníků gastronomického posezení. Před covidem napochodovalo do haly šest desítek hokejových osobností, tentokrát jich přišlo něco málo přes čtyřicet. Nijak to však neovlivnilo skvělou atmosféru plnou vzpomínání a vtípků doprovázejících hlavně společné fotografování. Nechyběl doyen Zdeněk Kaucký (92).

Předvánoční exhibice:

Žlutí – Modří 7:7
Góly:
St. Bednařík 2, Vak 2, Aleš Kotalík, Michalec, Olejník – V. Král 3, Vylíčil 2, Kotaška, M. Hanzal.
Rozhodčí: Svoboda.
Žlutí: Dědič – Beníšek, Sičák, R. Bauer, Modrý – St. Bednařík, Vak, Aleš Kotalík, Adam Kotalík, Michalec, Olejník.
Modří: Hembera – Kotaška, K. Ťoupal, J. Mertl – K. Kadlec, M. Hanzal, Vylíčil, V. Král, Krejcha, M. Marek.
Vedoucí obou týmů: Bohumil Tomandl.
Hrálo se 8. prosince 2021.

Nehrající účastníci: St. Bauer, M. Bláha, Fr. Čech, L. Gula, R. Houfek, J. Jágr st., Zd. Kaucký, J. Kočer, L. Kolda st., R. Kondelík, J. Korbela st., N. Král, V. Mařík, P. Míšek, M. Nedoma, Jos. Novák, Vl. Plánička, R. Rákosník st., P. Sailer, R. Suchánek st., Zd. Šimánek, R. Turek, B. Ťoupal. Čestný host Fr. Lošek.

Ladislav LhotaKrátké zprávy
10. 06. 2023 Do správní rady zapsaného spolku HC České Budějovice, který zastřešuje hokejovou mládež, byl v minulých dnech kooptovaný chybějící pátý člen. Stal se jím někdejší hráč, trenér a manažer Jaroslav Pařízek. Prezidentem správní rady zůstává od minulé sezony Martin Hanzal, viceprezidentem Filip Novák. Dalšími členy jsou Jan Ryba a Milan Šesták.
09. 06. 2023 Českobudějovický Luboš Rob st. se posunul ze střídačky vsetínské juniorky na pozici prvního asistenta u prvoligového áčka Vsetína, kde již pomáhal v závěru minulé sezony a dobře zafungovala jeho spolupráce s hlavním koučem Jiřím Weintrittem.
09. 06. 2023 Ledová plocha na Zimním stadionu v Milevsku bude v provozu od 1. srpna. Vedle domácích hokejistů všech věkových kategorií se zde chystá připravovat rovněž extraligové áčko pražské Sparty, které v jihočeské baště rozbije týdenní tréninkový tábor.
Archiv krátkých zpráv...
Partneři
Nejčtenější články Partnerské portály Videogalerie Retrogalerie