Hlubočtí po porážce od Tábora B přestali snít o play off. Č. Krumlov si poradil s Vimperkem

22.01.2018

Posledními dvěma zápasy se naplnil program 19. kola Krajské ligy mužů. Rytíři z Hluboké pod širým nebem a tentokrát neosvětleným zámkem dobře rozehráli partii s táborským béčkem, jenže ztratili dvougólový náskok a nakonec i všechny body. Jejich naděje na postup do play off se přiblížila k nule. Na krumlovském ledě se víc bojovalo o puk, než hrál hokej. Domácí i Vimperští měli spoustu vyloučených i zraněných, hosté se vraceli pod Boubín s prázdnou.


HLUBOKÁ / Č. KRUMLOV – Pro hlubocké Rytíře se duel s táborskou rezervou stal naplněním zmaru, který je provázel v posledních týdnech. „V průběhu utkání jsem si vůbec nepřipouštěl, že bychom neměli uspět. Podali jsme jeden z nejlepších výkonů v sezoně. Bohužel, za stavu 2:0 nám nevyšly čtyři tutovky a ještě v power play jsme mohli alespoň vyrovnat. Co nám vycházelo loni, to je letos naopak,“ pravil sklíčeně trenér poražených Miroslav Šulista. „Přes mírnou převahu jsme v úvodu prohrávali. Ve druhé části byli výrazně lepší domácí, ale podržel nás gólman Michal Novák. Nakonec jsme si zasloužili body za píli a snahu,“ doplnil jeho protějšek Štěpán Kadilák st.

Měření sil mezi Č. Krumlovem a Vimperkem poznamenala nervozita, což dokládá počet trestů. Domácím odstoupil v polovině utkání Miloslav Klíma s poraněným ramenem. Ivo Gallistl dohrál se zlomeným nosem, další dva borci s tržnými ranami. Bez šrámů se neobešli ani hosté a dokonce jejich bubeníci, kteří absolvovali střet s krumlovskými patrioty. Napilno měla záchranka. „Otočili jsme z 0:2, mančaft je třeba pochválit za vůli. Hokeje bylo málo, zato spousta vyloučených a také nepřesností od trojice rozhodčích,“ hlásil Vilém Migl ml., trenérský asistent Slavoje. „První půlku jsme byli lepší, potom šli domácí víc za úspěchem,“ konstatoval za poražené Pavel Předota. 

Krajská liga, dohrávky 19. kola:

TJ Hluboká nad Vltavou Knights – HC Tábor B 2:3 (1:0, 1:1, 0:2)
Góly a nahrávky:
10. Matěj Dvořák (Moudrý), 26. Heřmánek (Miler, Hejda) – 30. Prštický (R. Ježek, Syrovátka), 47. Mich. Jelínek (R. Ježek), 58. Mich. Jelínek (F. Hubáček, R. Ježek).
Rozhodčí: Hamr – F. Strnad, Bušta.
Vyloučení: 4:4.
Využití: 0:0.
Diváků: 109.
TJ Hluboká: Dašek – P. Bělohlav, Dušek, Žlůva, M. Král, Roman Rákosník ml., Jan Formánek – Hejda, Miler, Heřmánek, Oulík, Štěpán, J. Šimek, Matěj Dvořák, Moudrý, M. Černý. Trenéři Miroslav Šulista a Jiří Irra.
Tábor B: Mich. Novák – Růžek, F. Hubáček, Ošmyk, Brabec, Raiterman, Bouška – Mich. Jelínek, R. Ježek, Škrdleta, Jankovský, Pospíchal, T. Kratochvíl, Prštický, Š. Kadilák ml., Syrovátka, Mart. Novák. Trenéři Štěpán Kadilák st. a Petr Škulina.
Hráno 21. ledna.

HC Slavoj Č. Krumlov – HC Vimperk 5:3 (0:1, 2:2, 3:0)
Góly a nahrávky:
29. J. Krcho (Vondřich), 32. Kadlec (J. Krcho), 43. Andrýsek TS, 55. Kadlec (Vondřich, J. Krcho), 59. J. Krcho (Vondřich) – 18. Paule (Korous), 27. Korous (Paule), 38. Fleischman.
Rozhodčí: J. Stach – Karlín, P. Němec.
Vyloučení: 11:9.
Využití: 0:0.
Diváků: 230.
Č. Krumlov: Pícha – Malovec, Andrýsek, Břečka, Řepa – Kadlec, J. Krcho, Vondřich, Svěchota, K. Šťastný, Klíma, Berný, Gallistl, Fučík. Trenéři Kamil Šťastný a Vilém Migl ml.
HC Vimperk: Podskalský – R. Sitter, J. Předota, Vítovec, Chaloupka, Janásek, Horejš – Fleischman, R. Suchánek ml., J. Sitter, Binder, Korous, Paule, Jan Bárta, Jiří Lang, P. Novotný. Trenér Pavel Předota.
Hráno 21. ledna.

(lho)Krátké zprávy
25. 05. 2018 Jihočeská krajská konference ČSLH se koná v českobudějovickém hotelu Malý pivovar v pondělí 28. května od 17 hodin. Na jednání bezprostředně naváže losovací aktiv týkající se soutěží řízených JčKVV ČSLH. Do Krajské ligy mužů se přihlásilo třináct týmů (stejný počet se zúčastnil uplynulého ročníku), do Regionální ligy juniorů podalo přihlášku sedm celků, do Regionální ligy dorostu se hlásí pět družstev. Losovat se budou také žákovské soutěže. Návrh soutěží řízených JčKVV ČSLH pro sezonu 2018 - 19 lze prostudovat v sekci úředních zpráv.
24. 05. 2018 Českobudějovický odchovanec Milan Gulaš (nyní Plzeň) se díky hlasům hokejových expertů ocitl v desítce nejlepších hráčů v tradiční anketě Zlatá hokejka. Závěrečné kolo hlasování se uzavře 11. června po skončení Stanleyova poháru a konečné pořadí top ten se hráči a fanoušci dozví na slavnostním večeru v pražském Foru Karlín 19. června. Pořadí od 11. místa už je známé, ve druhé desítce figurují další tři Jihočeši: 11. Jan Rutta (Písek - Chicago), 13. Tomáš Mertl (Č. Budějovice - Plzeň), 15. Jan Kovář (Písek - Magnitogorsk).
23. 05. 2018 Mužstvo druholigového David Servisu absolvovalo přátelský fotbalový zápas na půdě TJ Nová Ves u Č. Budějovic a dokázalo s premiantem A skupiny I. B. třídy remizovat 4:4. Góly hokejistů dávali Jiří Bárta 2, Jakub Marek a Roman Šulčík.
Archiv krátkých zpráv...
Partneři
Nejčtenější články Videogalerie Ikona pro váš web