HC Tábor - J. Hradec, 2. liga, skupina Střed

HC Tábor - KLH Vajgar Jindřichův Hradec 1:4, 2. liga, skupina Střed, 10. kolo, 26. října 2016, foto Hana Grundová a Tomáš DankoKrátké zprávy
30. 01. 2023 V Hokejovém centru Pouzar na okraji jihočeské metropole se v sobotu 4. února od 14.30 hodin uskuteční Hokejové odpoledne pro Erička, jehož součástí bude turnaj základen C v minihokeji (hrát budou HC Mad Bull, Motor Č. Budějovice a Slavoj Č. Krumlov) a exhibiční zápas HC AHL CB vers. HC Kondor. Výtěžek akce půjde na konto nadačního fondu Naděje pro Erička, který založil bývalý hokejový reprezentant Milan Nedoma. Čestnými hosty budou Roman Vráblík (Motor) a Jindřich Šefčík (zápasník MMA Gladiators Gym).
30. 01. 2023 Ve věku třiasedmdesáti let zemřel 30. ledna po těžké nemoci František Mrázek st., někdejší hokejista a především dlouholetý masér ligového Motoru Č. Budějovice. Řadu sezon působil také u národního mužstva Československa, s nímž se zúčastnil světových šampionátů a olympijských her. K hokeji přivedl syny Františka ml. a Michala. Poslední rozloučení bude v obřadní síni českobudějovického krematoria v pondělí 6. února ve 14 hodin.
30. 01. 2023 Český hokej se připojí ke světovému dni boje proti rakovině (letos připadá na 4. února) čtvrtým ročníkem charitativního projektu O Kapku lepší hokej, jehož cílem je šířit povědomí o nádorových onemocněních či problematice poruch krvetvorby u dětských pacientů, ale také finanční pomoc - letos na zakoupení speciálního přístroje Seahorse Analyzer. Do projektu se různými formami zapojí národní tým, účastníci Tipsport extraligy, Chance ligy a Univerzitní ligy. Fanoušci mohou přispět dražbou dresů nebo zakoupením speciálních předmětů. Bližší info na www.kapkanadeje.cz. Při zápasech 44. a 45. kola Tipsport extraligy bude mít domácí kapitán a vybraný hráč hostí oranžové prvky na dresu, připravené budou speciální puky. Budějovický Motor ve 44. kole 2. února přivítá v Budvar aréně soupeře z Hradce Králové.
Archiv krátkých zpráv...
Partneři
Nejčtenější články Partnerské portály Videogalerie Retrogalerie