Žlutí – Modří 10:8. Veteráni Motoru si dali předvánoční dostaveníčko v Budvar aréně

18.12.2019


Tradiční předvánoční setkání všech hráčských a trenérských generací českobudějovického Motoru spojené s exhibičním duelem Žlutých s Modrými se uskutečnilo pod střechou Budvar arény pouhých šest dní před Štědrým večerem. Hodinu trvající utkání plné vtipných akcí i poznámek vystřídalo posezení v prostorách V. I. P., při kterém nechyběla večeře, dobré pivko, společné fotografování a hlavně dobrá nálada, o kterou se postaralo na šest desítek hokejových osobností.


Č. BUDĚJOVICE – Exhibiční souboj podobně jako v předchozích ročnících skončil těsným výsledkem, byť gólů padalo jako máku. V sestavách tvořených převážně bývalými ligovými hráči a odchovanci Motoru se objevili dva dosud aktivní hokejisté Václav Prospal st. (David Servis, 2. liga) resp. Adam Vylíčil (Pelhřimov, Krajská liga). Mezi borci přihlížejícími v civilu defilovala řádka bývalých reprezentantů – Jaroslav Pouzar, Václav Mařík, Josef Pártl, František Joun, Jaroslav Korbela, Norbert Král, Ladislav Kolda st., Rudolf Suchánek st., Milan Nedoma, Roman Turek, Aleš Kotalík, Filip Turek či Filip Novák. Pozici doyena po nedávno zesnulém Václavu Lencovi (99) převzal Zdeněk Kaucký (90).

Předvánoční exhibice:

Old Boys Motor Žlutí – Old Boys Motor Modří 10:8
Góly:
V. Prospal st. 3, Sailer, Olejník a K. Kadlec po 2, F. Novák – F. Turek 4, L. Zíb, Kotaška, V. Král, D. Nedorost.
Rozhodčí: Josef Mertl. 
Žlutí: Dědič – F. Novák, M. Dvořák ml., Chaloupka – Sailer, Kotalík, Fr. Mrázek, Olejník, V. Prospal st., K. Kadlec.
Modří: T. Mrázek – L. Zíb, K. Ťoupal, Kotaška – V. Král, F. Turek, Vylíčil, D. Nedorost, Krejcha, K. Kadlec, Klosse.
Vedoucí obou týmů: Bohumil Tomandl.
Hrálo se 18. prosince 2019.

Ladislav Lhota
Bohumil TomandlKrátké zprávy
04. 06. 2023 Bývalý reprezentační gólman Alexander Salák po roční pauze od hokeje podle vlastních slov již nenaváže na svoji úspěšnou kariéru a bude se věnovat rodině, která se záhy rozroste o šestého potomka. Šestatřicetiletý rodák ze Strakonic a odchovanec tamního klubu prošel mládeží budějovického Motoru, mihl se v Písku a Táboře, hrál nejvyšší soutěže ve Finsku a Švédsku, českou extraligu vyzkoušel ve Spartě. Několik sezon strávil v KHL, odchytal dva zápasy za Floridu v NHL, zúčastnil se třech světových šampionátů a olympijského turnaje v roce 2014.
03. 06. 2023 Milevské A-mužstvo pokračuje v pilné přípravě na příští sezonu. Jednoho z favoritů Krajské ligy navštívil při tréninku obchodní zástupce firmy Odin Hockey Petr Mlíkovský a představil hráčům ve špičkové kvalitě ručně vyráběné hokejky z uhlíkových vláken. Následně oslovil klubové funkcionáře s nabídkou spolupráce.
03. 06. 2023 Dvě posily v ideálním hokejovém věku získal tým HC Milevsko 1934 pro nadcházející ročník Krajské ligy. Z druholigového Písku přišel brankář David Novák (21. června mu bude 29), který předtím dlouho působil v Táboře a strávil osm minut v extraligovém brankovišti pražské Slavie (2014-15). Z Písku se vrátil rovněž útočník Jan Březina (18. listopadu mu bude 29), jenž velkou část kariéry předtím prožil jako Novákův spoluhráč v Táboře.
Archiv krátkých zpráv...
Partneři
Nejčtenější články Partnerské portály Videogalerie Retrogalerie