Žlutí – Modří 10:8. Veteráni Motoru si dali předvánoční dostaveníčko v Budvar aréně

18.12.2019


Tradiční předvánoční setkání všech hráčských a trenérských generací českobudějovického Motoru spojené s exhibičním duelem Žlutých s Modrými se uskutečnilo pod střechou Budvar arény pouhých šest dní před Štědrým večerem. Hodinu trvající utkání plné vtipných akcí i poznámek vystřídalo posezení v prostorách V. I. P., při kterém nechyběla večeře, dobré pivko, společné fotografování a hlavně dobrá nálada, o kterou se postaralo na šest desítek hokejových osobností.


Č. BUDĚJOVICE – Exhibiční souboj podobně jako v předchozích ročnících skončil těsným výsledkem, byť gólů padalo jako máku. V sestavách tvořených převážně bývalými ligovými hráči a odchovanci Motoru se objevili dva dosud aktivní hokejisté Václav Prospal st. (David Servis, 2. liga) resp. Adam Vylíčil (Pelhřimov, Krajská liga). Mezi borci přihlížejícími v civilu defilovala řádka bývalých reprezentantů – Jaroslav Pouzar, Václav Mařík, Josef Pártl, František Joun, Jaroslav Korbela, Norbert Král, Ladislav Kolda st., Rudolf Suchánek st., Milan Nedoma, Roman Turek, Aleš Kotalík, Filip Turek či Filip Novák. Pozici doyena po nedávno zesnulém Václavu Lencovi (99) převzal Zdeněk Kaucký (90).

Předvánoční exhibice:

Old Boys Motor Žlutí – Old Boys Motor Modří 10:8
Góly:
V. Prospal st. 3, Sailer, Olejník a K. Kadlec po 2, F. Novák – F. Turek 4, L. Zíb, Kotaška, V. Král, D. Nedorost.
Rozhodčí: Josef Mertl. 
Žlutí: Dědič – F. Novák, M. Dvořák ml., Chaloupka – Sailer, Kotalík, Fr. Mrázek, Olejník, V. Prospal st., K. Kadlec.
Modří: T. Mrázek – L. Zíb, K. Ťoupal, Kotaška – V. Král, F. Turek, Vylíčil, D. Nedorost, Krejcha, K. Kadlec, Klosse.
Vedoucí obou týmů: Bohumil Tomandl.
Hrálo se 18. prosince 2019.

Ladislav Lhota
Bohumil TomandlKrátké zprávy
24. 04. 2024 Dvojnásobný mistr světa a později také budějovický trenér Antonín Stavjaňa přivedl jako šéf střídačky aktuálně mužstvo Nitry k mistrovskému titulu ve slovenské extralize, přestože jeho svěřenci postoupili do play off až z 8. místa.
24. 04. 2024 Českobudějovický odchovanec Pavel Kantor (32) změnil klubové barvy v rámci slovenské extraligy. Po dvouletém působení v Nových Zámcích se přestěhoval do brankoviště Zvolena.
23. 04. 2024 Zakládající členky reprezentačního týmu žen absolvovaly tradiční setkání, k němuž tentokrát zvolily jihočeskou metropoli. Od pátečního podvečera 19. dubna do nedělního dopoledne 21. dubna si vedle přátelských posezení, exkurze do Budvaru či slavnostního oběda v hotelu Zvon dopřály také veteránské utkání v Hokejovém centru Pouzar, ve kterém tým Bílých porazil Červené 6:0. Čestné vhazování provedl exmistr světa Jaroslav Pouzar. Následovaly ještě dovednostní soutěže, z nichž jednu vyhrála strakonická odchovankyně Zuzana Králová, bývalá útočnice a nyní vynikající masérka.
Archiv krátkých zpráv...
Partneři
Nejčtenější články Partnerské portály Videogalerie Retrogalerie