První letní konfrontaci mají za sebou také účastníci Krajské ligy: Milevsko – Strakonice 8:2

25.08.2023


Milevský celek po neúspěšném finále play off výrazně přes léto posílil svůj kádr, do něhož si trenéři František Ševčík s Tomášem Prštickým vyskládali hokejisty druholigových parametrů a začasto i druholigových zkušeností. Kvalitativní, ale i kvantitativní přednosti se plně ukázaly již v úvodním srpnovém utkání na domácím ledě proti týmu Strakonic, který přicestoval ve skromnějším složení a jen díky brankáři Jakubu Myslivcovi nedostal vyšší příděl.


MILEVSKO – Domácí nastoupili v nabité sestavě se čtyřmi kompletními pěticemi, zatímco hosté točili jen čtyři beky a tři útočné řady. Rozdíl v kvalitě byl znát od počátku, převaha fyzických sil narůstala s přibývajícím časem. Skóre otevřel již v první minutě exstrakonický František Januška, který přidal v závěru i pečetící trefu. Čtyřmi góly se blýskl Matouš Masopust. „Vytvořili jsme si hodně šancí, měli jsme asi padesát střel na branku. Z pozice trenérů jsme spokojení s předvedenou nátlakovou hrou, kterou chceme hrát i v sezoně,“ uvedl František Ševčík. „Z naší strany to nebyl moc korektní přístup. Domluvíme si přátelák a nejsme schopní se sejít,“ litoval za poražené Kamil Šťastný.

Přípravné utkání:

HC Milevsko 1934 – HC Strakonice 8:2 (2:1, 1:0, 5:1)
Góly a nahrávky:
1. Januška (Přívozník, Škrdleta), 14. J. Březina (Jak. Suchan, A. Eremiáš), 21. M. Masopust (Janoch, V. Krcho), 41. M. Masopust (V. Krcho, D. Svoboda), 45. M. Masopust (V. Krcho, Janoch), 50. J. Krcho (Vochozka, Chocholoušek), 52. M. Masopust (Janoch, V. Krcho), 54. Januška (Hubáček, Přívozník) – 18. Kantor (Dlouhý, M. Přibyl), 46. A. Novák (M. Němec, D. Kovář).
Hlavní rozhodčí: T. Novotný.
HC Milevsko: Panec – Hubáček, D. Svoboda, Růžek, Štekr, Kohout, Marek Janda, Petr Bouška, Marcel Dvořák – Janoch, V. Krcho, M. Masopust, Januška, Přívozník, Škrdleta, Chocholoušek, Vochozka, J. Krcho, J. Březina, Jak. Suchan, A. Eremiáš. Trenéři František Ševčík a Tomáš Prštický.
HC Strakonice: Myslivec – D. Kovář, Zralý, A. Mikeš, M. Němec – Kantor, Dlouhý, M. Přibyl, A. Řehoř, Jiřinec, A. Novák, Vaněček, Hradský, Babor. Trenér Kamil Šťastný.
Hrálo se 25. srpna 2023.  

(lho)


Krátké zprávy
19. 06. 2024 Hráči extraligového Banes Motoru si v rámci letní přípravy na suchu dopřáli malý odskok ze stereotypního prostředí v krajském městě a ve středu 19. června obsadili část Sportovně relaxačního areálu v Hluboké nad Vltavou, kde pokračovali v náročných tréninkových dávkách.
19. 06. 2024 Čtrnáctičlenná západní skupina 2. ligy odstartuje úvodním kolem ve středu 18. září. Favorizovaný HC Tábor přivítá na svém ledě nováčka SK Kadaň, posílení písečtí Králové se vypraví do Děčína. Každý s každým se střetne třikrát, na programu tentokrát nebude nadstavba. Osm nejlepších postoupí do play off. Počínaje semifinálovými boji se střetnou týmy Západu a Východu. Celkový vítěz bude známý nejpozději 28. dubna 2025.
18. 06. 2024 Pohár pro letošní mistry světa se objevil na jeden den v jihočeské metropoli. Přivezl ho v úterý 18. června budějovický centr Jáchym Kondelík, jenž v národním dresu a s medailí na krku nejprve ukázal hokejové poklady motoráckým mládežníkům v Budvar aréně a poté se vypravil za fanoušky do restaurace Hoch Špalíček u Dlouhého mostu, kde rovněž absolvoval setkání s primátorkou Dagmar Škodovou Parmovou. Nechybělo fotografování a podepisování kartiček.
Archiv krátkých zpráv...
Partneři
Nejčtenější články Partnerské portály Videogalerie Retrogalerie