Výsledky

Tabulka

Mužstvo Z V VP PP P S B
1 HC Slavoj Český Krumlov 22 17 0 3 2 155:68 54
2 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 22 12 2 2 6 109:80 42
3 HC Milevsko 2010 22 13 1 0 8 118:89 41
4 HC Strakonice 22 11 2 3 6 90:80 40
5 TJ Hluboká nad Vltavou Knights 22 10 3 1 8 110:100 37
6 HC Slavoj Žirovnice 22 9 1 2 10 81:84 31
7 TJ Sokol Radomyšl 22 6 4 3 9 85:107 29
8 TJ Jiskra Humpolec 22 9 1 0 12 80:103 29
9 OLH Spartak Soběslav 22 8 0 3 11 96:116 27
10 HC Tábor B 22 8 1 0 13 74:103 26
11 HC Vimperk 22 5 2 2 13 84:105 21
12 SK Telč 22 4 3 1 14 70:117 19

Herní kola

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Přehled zápasů

Datum Domácí Hosté Score
04.03.2017 SK Telč OLH Spartak Soběslav 4:6
04.03.2017 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí HC Tábor B 8:1
04.03.2017 HC Milevsko 2010 HC Slavoj Žirovnice 5:2
04.03.2017 HC Strakonice TJ Hluboká nad Vltavou Knights 5:6 (SN)
05.03.2017 HC Slavoj Český Krumlov TJ Sokol Radomyšl 11:3
05.03.2017 HC Vimperk TJ Jiskra Humpolec 3:8
Krátké zprávy
22. 11. 2019 Turnaj O Pohár DHL (junioři), 20. kolo: Motor Č. Budějovice - Energie Karlovy Vary 2:0 (1:0, 0:0, 1:0). Góly a nahrávky: 7. Jak. Novák (J. Čížek, Řezáč), 50. J. Čížek (Svach). Čisté konto vychytal brankář Marek Dvořák. Extraliga juniorů, skupina Západ, 19. kolo: HC Chrudim - IHC Králové Písek 0:9 (0:2, 0:1, 0:6). Góly a nahrávky: 5. Kovařík (Fríd), 19. Krýner (Karbulka, M. Novotný), 23. M. Novotný (Krýner, Karbulka), 41. Karbulka (Krýner, Remta), 44. Krýner (Karbulka, Remta), 47. Petřík (Tampier), 47. Krýner (Karbulka), 53. Lamač (M. Šafář, M. Přibyl), 58. Karbulka (Krýner). Čisté konto si vysloužil brankář Lukáš Novotný.
22. 11. 2019 Bývalý reprezentační gólman Petr Bříza, jenž svoji kariéru ve vrcholovém hokeji odstartoval jako hráč ligového Motoru České Budějovice, bude kandidovat na člena nejužšího vedení IIHF. Nominaci schválilo vedení Českého hokeje, volby se uskuteční na generálním kongresu IIHF v Petrohradu v září 2020.
22. 11. 2019 Výběr Jihočeského kraje U15 se v rámci projektu VTM utká na jihlavském ledě v neděli 24. listopadu s výběrem Vysočiny. V nominaci trenérů Jana Boháče a Romana Vlčka jsou brankáři Jansa (Tábor), Punda (J. Hradec), obránci Willmann (Č. Budějovice), Buzek (J. Hradec), Cícha, Eichler, Šťastný (Tábor), Šíma (Strakonice), útočníci Hohenberger, Bělohlav, Kotalík, Kučera (Č. Budějovice), Šachl (J. Hradec), Řehoř, Šindelář, Sabiniok, Kofroň (Tábor).
Archiv krátkých zpráv...
Partneři
Nejčtenější články Videogalerie Ikona pro váš web