Výsledky

Tabulka

Mužstvo Z V VP PP P S B
1 HC David Servis Č. B. 20 19 0 0 1 139:44 57
2 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 20 13 1 0 6 95:71 41
3 HC Milevsko 2010 20 11 0 2 7 102:94 35
4 HC Slavoj Český Krumlov 20 11 1 0 8 92:84 35
5 TJ Jiskra Humpolec 20 8 3 1 8 71:82 31
6 TJ Sokol Radomyšl 20 9 0 1 10 66:77 28
7 HC Tábor B 20 6 2 3 9 76:86 25
8 OLH Spartak Soběslav 20 6 2 1 11 76:99 23
9 TJ Hluboká nad Vltavou Knights 20 7 0 1 12 64:91 22
10 HC Vimperk 20 4 1 3 12 71:97 17
11 HC Strakonice 20 4 2 0 14 51:78 16

Herní kola

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Přehled zápasů

Datum Domácí Hosté Score
06.02.2016 HC Slavoj Český Krumlov TJ Hluboká nad Vltavou Knights 4:2
06.02.2016 HC Milevsko 2010 HC Vimperk 4:2
06.02.2016 HC David Servis Č. B. TJ Sokol Radomyšl 7:3
07.02.2016 TJ Jiskra Humpolec TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 4:2
07.02.2016 HC Tábor B OLH Spartak Soběslav 5:6 (SN)
Krátké zprávy
05. 12. 2016 Útočník Roman Horák ml. se jako jediný odchovanec jihočeského, konkrétně českobudějovického hokeje, vešel do nominace reprezentačního trenéra Josefa Jandače pro nadcházející Channel One Cup, který se uskuteční 15. - 18. prosince v Moskvě. Češi odehrají svůj první zápas s Finskem v Helsinkách. Mezi trojicí trenérských asistentů figuruje exbudějovický Václav Prospal.
05. 12. 2016 Výsledky mistrovských utkání táborské mládeže z prvního víkendu v prosinci: Liga juniorů: HC Tábor - HC Krkonoše 7:1 (góly Václav Prchal 4, Brabec 2, Raiterman). Liga staršího dorostu: HC M. Třemošná - HC Tábor 4:1 (Tesař).
04. 12. 2016 Extraliga mladšího dorostu, 2. část, skupina A, 3. kolo: HC Litvínov - Motor Č. Budějovice 4:5 (0:0, 2:3, 2:2). Góly a nahrávky vítězů: 23. Čížek (Remta, Kubíček), 27. Škvarek (Grossmann, Dvořák), 34. Čížek (Novák), 54. Novák (Procházka, Houdek), 55. Novák (Remta). Skupina D, 3. kolo: Dynamo Pardubice - HC Tábor 10:2 (7:0, 1:2, 2:0). Góly a nahrávky poražených: 28. Berka (Kovařík), 37. Knobloch.
Archiv krátkých zpráv...
Partneři
Nejčtenější články Videogalerie Ikona pro váš web