Výsledky

Tabulka

Mužstvo Z V VP PP P S B
1 HC Příbram 22 19 1 0 2 115:51 59
2 HC Letci Letňany 22 19 0 2 1 114:51 59
3 HC Tábor 22 16 1 0 5 128:56 50
4 Hokej Ústí nad Labem 22 14 1 2 5 94:56 46
5 HC Piráti Chomutov 22 14 1 1 6 120:70 45
6 HC Stadion Vrchlabí 21 12 0 2 7 82:64 38
7 HC Benátky nad Jizerou 22 9 2 1 10 76:80 32
8 HC Kobra Praha 21 10 1 0 10 58:73 32
9 Mostečtí Lvi 21 8 2 0 11 71:95 28
10 HC Stadion Cheb 22 7 3 0 12 64:80 27
11 HC Děčín 22 7 1 2 12 73:84 25
12 IHC Králové Písek 21 6 2 2 11 66:85 24
13 HC Vlci Jablonec nad Nisou 22 4 1 2 15 62:113 16
14 SHC Klatovy 21 5 0 0 16 48:80 15
15 HC Řisuty 19 3 0 1 15 56:113 10
16 HC Wikov Hronov 22 2 1 2 17 60:136 10

Herní kola

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Přehled zápasů

Datum Domácí Hosté Score
03.12.2022 HC Benátky nad Jizerou HC Piráti Chomutov 3:5
03.12.2022 IHC Králové Písek Hokej Ústí nad Labem 2:1 (PP)
03.12.2022 HC Příbram HC Letci Letňany 5:4 (PP)
03.12.2022 HC Tábor HC Wikov Hronov 10:1
03.12.2022 HC Stadion Cheb HC Vlci Jablonec nad Nisou 1:0 (SN)
03.12.2022 HC Kobra Praha HC Děčín 3:2
Krátké zprávy
04. 12. 2022 Liga juniorů, 20. kolo: Technika Brno - Motor Č. Budějovice 3:6 (0:2, 2:2, 1:2). Góly a nahrávky Jihočechů: 11. Pitel (M. Kříž, Schuppler), 14. A. Turek (Pitel, Gajdolín), 22. T. Březina (D. Hála, Petrásek), 25. A. Eremiáš (Putz, Willmann), 49. M. Kříž (Pitel, Schuppler), 56. A. Turek (A. Eremiáš, Putz). HC Zubr Přerov - IHC Králové Písek 3:4 (1:2, 1:0, 1:2). Góly a nahrávky vítězného celku: 13. Hořejší (Kaiser, M. Čančura), 18. Sládek (Cháb, Lechnýř), 42. Hořejší (M. Čančura, Fencl), 54. Cháb (Sládek, Dubský).
04. 12. 2022 Liga dorostu, 19. kolo: HC Kobra Praha - IHC Králové Písek 3:2 v prodl. (0:1, 0:0, 2:1 - 1:0). Góly a nahrávky poražených: 14. Kápl (Prušák, V. Dvořák), 56. Solař (Škrdlant).
04. 12. 2022 Bez jihočeského zastoupení se neobešla první letošní nominace reprezentačního týmu dívek U16, který se zúčastní Turnaje olympijských nadějí visegrádských národů ve slovenském Púchově od 15. do 17. prosince. Do hlavního výběru se probojovala obránkyně Natálie Musilová (Mad Bulls Č. Budějovice) s útočnicí Adélou Pánkovou (Spartak Soběslav). Mezi náhradnicemi figuruje obránkyně Viktorie Kopřivová (J. Hradec) a útočnice Veronika Palíšková (DDM Č. Budějovice).
Archiv krátkých zpráv...
Partneři
Nejčtenější články Partnerské portály Videogalerie Retrogalerie