HC Tábor - China GD, 2. liga, 22. kolo

HC Tábor - China Golden Dragon 9:1, 2. liga, skupina Střed, 22. kolo, 4. prosince 2019, foto Hana Grundová a Tomáš Danko

18. 01. 2020 České reprezentantky do 16 let pod vedením jihočeské trenérské trojice Roman Heindl, Martin Všetečka, Martina Pousková neuspěly na Olympijských hrách mládeže v Lausanne, když po úvodní porážce 0:1 od domácích Švýcarek podlehly Japonsku 1:4 a nepostoupily do dalších bojů. Autorkou jediného gólu byla Tereza Pištěková z HC Lvi 2009 Č. Budějovice, která otevřela skóre proti Japonkám již ve 3. minutě.
18. 01. 2020 Českobudějovický odchovanec Michal Vondrka odložil kapitánské céčko v extraligovém týmu Mladé Boleslavi a na zbytek sezony zamířil do Pardubic, které bojují o záchranu mezi elitou. Pro sedmatřicetiletého mnohonásobného reprezentanta bude působení na východě Čech již šestou extraligovou zkušeností.
18. 01. 2020 Extraliga dorostu, skupina o udržení, 11. kolo: Technika Brno - HC Tábor 4:3 sn (0:1, 1:0, 2:2 - 0:0). Góly a nahrávky Jihočechů: 5. Bečvařík (Matašovský, Suchan), 55. Cháb (Kofroň, A. Eremiáš), 56. Kofroň (A. Eremiáš, Šimák). Dukla Jihlava - Motor Č. Budějovice 2:1 v prodl. (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0). Vyrovnávací gól hostí v 18. minutě docílil Filip Petrásek po přihrávce Marcela Kříže.