Hluboká - Radomyšl, Krajská liga, 11. kolo

TJ Hluboká nad Vltavou Knights - TJ Sokol Radomyšl 4:5 v prodl., Krajská liga, 11. kolo, 1. prosince 2019, foto Patrik KrejčíKrátké zprávy
05. 08. 2020 Mužstvo Lokomotivy Veselí nad Lužnicí v nadcházejícím ročníku Krajské ligy povede nový kouč František Ševčík, bývalý extraligový útočník (Motor, Kometa Brno) a táborský odchovanec. Pomáhat mu bude Pavel Novák. Veselští zatím trénují na suchu, v polovině srpna půjdou na led.
04. 08. 2020 Extáborský forvard Jiří Severa se objevil v sestavě Mladé Boleslavi v úvodním zapase letního Generali Česká pojišťovna Cupu proti Karlovým Varům. Uvedl se jedním gólem, ale nezabránil porážce 5:7. Do města automobilů přišel na pomoc z partnerského prvoligového týmu Slovanu Ústí nad Labem. Naopak v barvách ústeckého klubu si odbyl premiéru českobudějovický odchovanec Jan Tlačil ml., který v přípravném duelu na ledě Kadaně dal jediný gól při porážce 1:3.
04. 08. 2020 Trenéři druholigového HC Tábor přivítali na tréninku v pondělí 3. srpna nového muže do obranných řad, které rozšířil šestadvacetiletý Tomáš Pařízek, rodák z Českých Budějovic a odchovanec Motoru. Urostlý bek od svých sedmnácti let cestoval po hokejovém světě, hrál juniorské soutěže v zámoří, okusil slovenskou extraligu a polskou nejvyšší soutěž. Syn někdejšího ligového útočníka Radima Pařízka, synovec Jaroslava Pařízka a švagr Luboše Roba st. v uplynulé sezoně působil na ledě Chance 1. ligy v barvách Chomutova a Sokolova. Teď se vrací na český jih.
Archiv krátkých zpráv...
Partneři
Nejčtenější články Videogalerie Ikona pro váš web