Kladno - ČEZ Motor, Chance liga, 53. kolo

HC Rytíři Kladno - ČEZ Motor Č. Budějovice 4:2, Chance 1. liga, 53. kolo, foto Kladenské listyKrátké zprávy
23. 01. 2022 23. leden se stal významným dnem českého hokeje. Tento datum spojujeme s prvním oficiálním zápasem našich reprezentantů, kteří na turnaji v Chamonix roku 1909 podlehli domácí Francii 1:8. První gól vstřelil českobudějovický rodák Jan Arnold Palouš (jeho rodným domem byl "Vatikán" na Lannově třídě), jenž ale coby malý hošík zamířil s rodiči do Prahy a tam prožil většinu svého života. K jihočeskému regionu si přesto vytvořil vztah častými návštěvami na chalupě v Mladé Vožici.
22. 01. 2022 Omlouváme se čtenářům našeho webu za nepopulární krok, jímž reagujeme na počínání nepoctivých lidí. Kompletními statistikami ze zápasů Krajské ligy hraných 22. – 23. ledna doplníme jednotlivé články až ve čtvrtek 27. ledna. Časový posun jsme zvolili jako ochranný prvek proti plagiátorství (úmyslné kopírování cizího textu a jeho vydávání za vlastní), které jeho vykonavatelé někdy maskují záměnou slov „Branky“ místo „Góly“, „Diváci“ místo „Diváků“ nebo „Č. Budějovice“ místo „Samson“. Nechť si tedy k těmto svým originálním kategoriím opatří také originální fakta. Děkujeme za pochopení.
22. 01. 2022 Výsledky Jihočeského kraje ze třetího dne Mládežnického mistrovství republiky krajských výběrů U15, skupina B v Děčíně: Jihočeský kraj - Moravskoslezský kraj 3:3 (1:1, 1:1, 1:1). Góly a nahrávky: 2. Nečas, 21. Vlna (D. Pytlík, S. Pánek), 42. Hečko. Jihomoravský kraj - Jihočeský kraj 2:1 (0:0, 1:0, 1:1). Za poražené skóroval ve 41. minutě Vl. Blažek, asistence Beran. Hrálo se třikrát patnáct minut. Jihočeši se umístili ve skupině na páté příčce.
Archiv krátkých zpráv...
Partneři
Nejčtenější články Partnerské portály Videogalerie Retrogalerie