HC Tábor - Pelhřimov, přípravný zápas

HC Tábor - HC Lední Medvědi Pelhřimov 2:3, přípravný zápas, 23. srpna 2018, foto Hana Grundová a Tomáš DankoKrátké zprávy
20. 11. 2018 Co platilo včera, neplatí dnes. Českobudějovický ČEZ Motior už není v čele Chance ligy, neboť ztratil kontumačně šest bodů a musel přepustit svoji pozici jihlavské Dukle. Výhry v Kladně 3:2 a Ústí nad Labem 4:0 se změnily na výsledky 0:5 v neprospěch Jihočechů, kteří v uvedených zápasech poslali do boje o jednoho staršího hráče navíc nad povolený limit.
19. 11. 2018 Výsledky HC Tábor v nadstavbové části Regionální ligy juniorů: HC Vajgar J. Hradec - HC Tábor 6:7 (góly vítězů Adamec 2, Kovářík, Komma, Chocholoušek, Přívozník, Ent), HC Tábor - Horácká Slavia Třebíč 3:7 (za JIhočechy skórovali Adamec 2x a Přívozník).
18. 11. 2018 V barvách druholigového Písku debutoval v 18. kole doma proti Valašskému Meziříčí jednadvacetiletý křídelní útočník Michajlo Gevorkjan pocházející z Ukrajiny. Po dvou týdnech přípravy s týmem se vedení klubu rozhodlo angažovat tohoto hráče, jenž okusil českou 2. ligu již barvách Draků z Bíliny. Působil také v juniorských týmech Slovanu Bratislava a Spišské Nové Vsi, oblékal dres ukrajinské mládežnické reprezentace.
Archiv krátkých zpráv...
Partneři
Nejčtenější články Videogalerie Ikona pro váš web