M. Buděj. - HC Tábor, 2. liga, osmiffinále 1

HC Moravské Budějovice - HC Tábor 4:1, 2. liga, skupina Západ + Střed, osmifinále play off, 1. zápas, foto Hana GrundováKrátké zprávy
20. 11. 2018 Co platilo včera, neplatí dnes. Českobudějovický ČEZ Motior už není v čele Chance ligy, neboť ztratil kontumačně šest bodů a musel přepustit čelní postavení jihlavské Dukle. Výhry v Kladně 3:2 a Ústí nad Labem 4:0 se změnily na výsledky 0:5 v neprospěch Jihočechů, kteří v uvedených zápasech poslali do boje o jednoho staršího hráče navíc nad povolený limit.
19. 11. 2018 Výsledky HC Tábor v nadstavbové části Regionální ligy juniorů: HC Vajgar J. Hradec - HC Tábor 6:7 (góly vítězů Adamec 2, Kovářík, Komma, Chocholoušek, Přívozník, Ent), HC Tábor - Horácká Slavia Třebíč 3:7 (za JIhočechy skórovali Adamec 2x a Přívozník).
18. 11. 2018 V barvách druholigového Písku debutoval v 18. kole doma proti Valašskému Meziříčí jednadvacetiletý křídelní útočník Michajlo Gevorkjan pocházející z Ukrajiny. Po dvou týdnech přípravy s týmem se vedení klubu rozhodlo angažovat tohoto hráče, jenž okusil českou 2. ligu již barvách Draků z Bíliny. Působil také v juniorských týmech Slovanu Bratislava a Spišské Nové Vsi, oblékal dres ukrajinské mládežnické reprezentace.
Archiv krátkých zpráv...
Partneři
Nejčtenější články Videogalerie Ikona pro váš web