Hráči oslavují 90 let Motoru (Slavoje, ACS)

Hráči, kteří se výrazně zapsali do klubové historie, oslavují 90 let Motoru (předtím AC Stadionu či Slavoje) před utkáním 1. ligy Motor - K. Vary, 6. ledna 2018, foto Ladislav Lhota a Ján HonzaKrátké zprávy
11. 04. 2021 Českobudějovický útočník Pavel Novák figuruje v nominaci reprezentační dvacítky pro dvě přípravná utkání se stejně starými Slováky, která se uskuteční v Piešťanech 16. resp. 17. dubna. Odchovanec veselské Lokomotivy oslaví v den prvního zápasu devatenácté narozeniny.
10. 04. 2021 V rámci rozvolňování protipandemických opatření po skončení nouzového stavu mohou amatérští sportovci od pondělí 12. dubna provozovat své aktivity na venkovních sportovištích v počtu dvaceti osob, nemusejí přitom nosit respirátor ani roušku a nemusejí mezi sebou dodržovat rozestupy. Nadále však nemohou využívat vnitřní sportoviště, ani sprchy, šatny nebo toalety.
09. 04. 2021 V pokračující přípravě na Mistrovství světa osmnáctiletých v USA přistoupil trenérský štáb v čele s Jakubem Petrem k dílčímu zúžení kádru, do kterého se již nevejdou dva z původně nominovaných Jihočechů. Po obránci Sebastianu Jasečkovi (Veselí nad Lužnicí, nyní Mladá Boleslav) opustil sestavu také jeho kolega ze zadních řad Martin Böhm (Vimperk, nyní Liberec resp. Benátky).
Archiv krátkých zpráv...
Partneři
Nejčtenější články Videogalerie Retrogalerie