ČEZ Motor - Šk. Plzeň ve Strakonicích

ČEZ Motor Č. Budějovice - HC Škoda Plzeň 6:1, přípravný duel ve Strakonicích zasazený do rámce oslav 650 let města nad Otavou, 22. srpna 2017, foto Jan ŠkrleKrátké zprávy
17. 04. 2021 Ministerstvo zdravotnictví vyhovělo společné žádosti Národní sportovní agentury, Bílých Tygrů Liberec a Ocelářů Třinec o výjimku, díky níž mohou na finálová utkání Tipsport extraligy (začátek série v neděli 18. dubna) zamířit tři stovky fanoušků, kteří však musejí podstoupit test na koronavirus metodou PCR.
17. 04. 2021 Výprava českých reprezentantů do osmnácti let odletí v pondělí 19. dubna do amerického Dallasu. Po karanténě se přesunou do Frisca, kde je čeká světový šampionát (26. dubna - 7. května). V širší nominaci, z níž dva hráči nakonec nezasáhnou do bojů, figuruje také dvojice odchovanců HC Tábor - brankář Oliver Šatný (nyní Mladá Boleslav) a obránce Jakub Šedivý (nyní Liberec). Na jihočeský trojlístek je doplní kustod Martin Pečínka, někdejší obránce ligového Motoru, rovněž Tábora nebo Českého Krumlova.
16. 04. 2021 Útočník Dávid Kohút (23), jenž v sezoně 2016-17 nasbíral v barvách druholigového Vajgaru Jindřichův Hradec osmnáct kanadských bodů (8 + 10) v osmnácti utkáních základní části a dalších osm bodů (3 + 5) v baráži se stal novou posilou prvoligového Šumperka. Jeho bratr Tomáš Kohút (26) prošel mládeží i A-týmem Vajgaru, nastupoval také za Pelhřimov, David Servis a naposledy za Lokomotivu Veselí nad Lužnicí.
Archiv krátkých zpráv...
Partneři
Nejčtenější články Videogalerie Retrogalerie