Den s HC Strakonice - nábor dětí

Den s HC Strakonice - náborová sportovní akce za účasti více než devadesáti dětí, Zimní stadion ve Strakonicích, 29. června 2017, foto Jan ŠkrleKrátké zprávy
24. 03. 2018 Reprezentační trenér Josef Jandač nominoval hráče pro první přípravný kemp před letošním MS v Dánsku, který se uskuteční v Praze od 26. do 29. března. V sestavě se nachází také českobudějovický odchovanec Roman Horák, dosud útočník ruského Podolsku (KHL).
23. 03. 2018 Anna Kotounová (HC Tábor) a Martina Zedníková (dříve Vajgar Jindřichův Hradec, nyní Slavia Praha), figurují v nominaci trenéra Petra Nováka pro soustředění reprezentačního týmu žen v Uherském Ostrohu od 29. března do 2. dubna, kde také dojde ke dvěma přípravným duelům s Rakouskem a Slovenskem.
22. 03. 2018 Z bojů o extraligu předčasně vyřazený Motor České Budějovice se může chlubit vynikající návštěvností domácích zápasů. Podle tabulek zveřejňovaných každoročně Mezinárodní hokejovou federací (IIHF) se budějovický klub s průměrem 5 869 diváků na zápas řadí na celkově třicáté šesté místo v Evropě za sezonu 2017 - 18. V České republice je šestý za Spartou, Pardubicemi, Brnem, Vítkovicemi a Plzní, které disponují větší kapacitou hlediště. Mezi kluby, které neúčinkují v nejvyšších soutěžích, zaujímá Motor suverénně první místo na celém kontinentu.
Archiv krátkých zpráv...
Partneři
Nejčtenější články Videogalerie Ikona pro váš web