Motor - Pardubice, baráž o extraligu

ČEZ Motor Č. Budějovice - HC Dynamo Pardubice 2:4, baráž o extraligu, 5. kolo, 7. dubna 2017, foto Ján Honza a Jan ŠkrleKrátké zprávy
20. 09. 2017 Zdeněk Klíma z týmu Motor sledge České Budějovice dostal pozvánku k účasti na kempu české sledge hokejové reprezentace, který se uskuteční ve Zlíně od 27. září do 1. října. Nejzkušenější budějovický hráč se vrací do národního mužstva po pauze, k níž došlo z jeho vlastního rozhodnutí.
19. 09. 2017 Anna Kotounová a Kristýna Bláhová z HC Tábor obléknou dres reprezentačního týmu dívek do osmnácti let, který absolvuje přípravný kemp ve Slaném a zúčastní se Turnaje čtyř ve finském Kuortane. Obě navazující akce se uskuteční v termínu od 2. do 8. října. Na seznamu náhradnic figurují další Jihočešky: Eva Štumbaurová (Č. Krumlov), Anna Fabšicová (Strakonice) a Šárka Krejníková (DDM Č. Budějovice).
18. 09. 2017 Rezervní tým HC Tábor ve víkendové generálce na Krajskou ligu zvítězil v Soběslavi nad domácím Spartakem 6:4 (2:2, 2:1, 2:1). Hosté byli úspěšní navzdory početné marodce - do utkání nastoupilo pouze jedenáct hráčů a brankář Michal Novák. Góly vítězů: Pospíchal a Kadilák po 2, Syrovátka, F. Hubáček.
Archiv krátkých zpráv...
Partneři
Nejčtenější články Videogalerie Ikona pro váš web