HC David Servis poprvé na ledě

Nováček 2. ligy HC David Servis poprvé trénuje na ledě Hokejového centra Pouzar, 14. června 2016, foto Ján Honza a Ladislav LhotaKrátké zprávy
17. 04. 2021 Ministerstvo zdravotnictví vyhovělo společné žádosti Národní sportovní agentury, Bílých Tygrů Liberec a Ocelářů Třinec o výjimku, díky níž mohou na finálová utkání Tipsport extraligy (začátek série v neděli 18. dubna) zamířit tři stovky fanoušků, kteří však musejí podstoupit test na koronavirus metodou PCR.
17. 04. 2021 Výprava českých reprezentantů do osmnácti let odletí v pondělí 19. dubna do amerického Dallasu. Po karanténě se přesunou do Frisca, kde je čeká světový šampionát (26. dubna - 7. května). V širší nominaci, z níž dva hráči nakonec nezasáhnou do bojů, figuruje také dvojice odchovanců HC Tábor - brankář Oliver Šatný (nyní Mladá Boleslav) a obránce Jakub Šedivý (nyní Liberec). Na jihočeský trojlístek je doplní kustod Martin Pečínka, někdejší obránce ligového Motoru, rovněž Tábora nebo Českého Krumlova.
16. 04. 2021 Útočník Dávid Kohút (23), jenž v sezoně 2016-17 nasbíral v barvách druholigového Vajgaru Jindřichův Hradec osmnáct kanadských bodů (8 + 10) v osmnácti utkáních základní části a dalších osm bodů (3 + 5) v baráži se stal novou posilou prvoligového Šumperka. Jeho bratr Tomáš Kohút (26) prošel mládeží i A-týmem Vajgaru, nastupoval také za Pelhřimov, David Servis a naposledy za Lokomotivu Veselí nad Lužnicí.
Archiv krátkých zpráv...
Partneři
Nejčtenější články Videogalerie Retrogalerie