HC Tábor - IHC Písek, derby ve 2. lize

HC Tábor - IHC Písek 7:1, jihočeské derby ve 2. lize, skupina Západ, 12. kolo, 31. října 2015, foto Hana Grundová a Tomáš DankoKrátké zprávy
22. 03. 2019 Fanoušky na českém jihu čeká velký hokejový svátek v podobě rozhodujicího finálového utkání play off Krajské ligy mužů mezi Lokomotivou Veselí nad Lužnicí a Vajgarem Jindřichův Hradec. Hrát se bude u břehu Lužnice v sobotu 23. března od 18 hodin.
22. 03. 2019 Předposlední březnový víkend na Zimním stadionu v Táboře bude patřit 15. ročník Memoriálu Zlatka Červeného pro hráče ročníku 2005 a mladší Ve dvoudenním klání se představí vedle domácího HC Tábor rovněž týmy Horácké Slavie Třebíč, Baníku Sokolov, Motoru České Budějovice, Draků Šumperk, HC Zubr Přerov a Warriors Brno, aby připomněly osobnost slavného brankáře, reprezentanta a později trenéra, který byl i jedním z postižených ve vykonstruovaných komunistických procesech na začátku padesátých let minulého století.
21. 03. 2019 Na Zimním stadionu Jana Marka v Jindřichově Hradci se v úterý 26. března uskuteční tréninkový den výběru Jihočeského kraje pro hráče ročníku 2005 spojený se zápasovou konfrontací s výběrem kraje Vysočina. Akce spadá do projektu Výchova talentované mládeže. Pozvánku do I. skupiny dostali Pajer (J. Hradec) - Vachun, Váňa (Č. Budějovice), Eichler (Tábor), Šíma (Strakonice) - Hohenberger, Bělohlav, Schuppler (Č. Budějovice), Duben (Tábor), Špánek (Milevsko), Vondrášek (Srakonice), do II. skupiny Kurz (Č. Budějovice) - Ondřej (J. Hradec), Šťastný (Tábor), Schmidmayer (Č. Budějovice), Velíšek (Písek) - Šachl, Šimek (J. Hradec), Šindelář, Sabiniok, Kupka (Tábor), Pojar (Č. Budějovice). Trenéry jsou Jan Boháč (Tábor) a Roman Vlček (Písek).
Archiv krátkých zpráv...
Partneři
Nejčtenější články Videogalerie Ikona pro váš web