ČEZ Motor - Kladno, pohárové utkání

ČEZ Motor - Kladno 7:4, pohárové utkání Generali Česká pojišťovna Cup, dohrávka 2. kola, 17. srpna 2020, foto Ján Honza a Jan ŠkrleKrátké zprávy
13. 04. 2021 Česká vláda upřesnila způsob, jak mohou trénovat amatérští sportovci a mládež. Po víkendových zmatcích se epidemiologická skupina Ministerstva zdravotnictví shodla, že trénink bude možný ve dvoučlenných skupinkách. Na hřišti může být šest takových skupin, ale musí mezi sebou dodržet desetimetrové rozestupy. Lze sportovat bez roušek či respirátorů i bez testů. Pohyb ve vnitřních prostorách zůstal zapovězený.
12. 04. 2021 Devětatřicetiletý sympaťák Martin Adamský, jenž v letošním ročníku Tipsport extraligy krátce pomáhal ofenzivě budějovického Madeta Motoru, oznámil ukončení aktivní činnosti. Jako hlavní důvod uvedl obnovené potíže s vyhřezlou ploténkou. Bývalý reprezentant a držitel dvou mistrovských titulů s Třincem (hrával také za Plzeň) dostal již nabídku k trénování žactva u třineckých Ocelářů.
11. 04. 2021 Českobudějovický útočník Pavel Novák figuruje v nominaci reprezentační dvacítky pro dvě přípravná utkání se stejně starými Slováky, která se uskuteční v Piešťanech 16. resp. 17. dubna. Odchovanec veselské Lokomotivy oslaví v den prvního zápasu devatenácté narozeniny.
Archiv krátkých zpráv...
Partneři
Nejčtenější články Videogalerie Retrogalerie