Žlutí – Modří 10:8. Veteráni Motoru si dali předvánoční dostaveníčko v Budvar aréně

18.12.2019


Tradiční předvánoční setkání všech hráčských a trenérských generací českobudějovického Motoru spojené s exhibičním duelem Žlutých s Modrými se uskutečnilo pod střechou Budvar arény pouhých šest dní před Štědrým večerem. Hodinu trvající utkání plné vtipných akcí i poznámek vystřídalo posezení v prostorách V. I. P., při kterém nechyběla večeře, dobré pivko, společné fotografování a hlavně dobrá nálada, o kterou se postaralo na šest desítek hokejových osobností.


Č. BUDĚJOVICE – Exhibiční souboj podobně jako v předchozích ročnících skončil těsným výsledkem, byť gólů padalo jako máku. V sestavách tvořených převážně bývalými ligovými hráči a odchovanci Motoru se objevili dva dosud aktivní hokejisté Václav Prospal st. (David Servis, 2. liga) resp. Adam Vylíčil (Pelhřimov, Krajská liga). Mezi borci přihlížejícími v civilu defilovala řádka bývalých reprezentantů – Jaroslav Pouzar, Václav Mařík, Josef Pártl, František Joun, Jaroslav Korbela, Norbert Král, Ladislav Kolda st., Rudolf Suchánek st., Milan Nedoma, Roman Turek, Aleš Kotalík, Filip Turek či Filip Novák. Pozici doyena po nedávno zesnulém Václavu Lencovi (99) převzal Zdeněk Kaucký (90).

Předvánoční exhibice:

Old Boys Motor Žlutí – Old Boys Motor Modří 10:8
Góly:
V. Prospal st. 3, Sailer, Olejník a K. Kadlec po 2, F. Novák – F. Turek 4, L. Zíb, Kotaška, V. Král, D. Nedorost.
Rozhodčí: Josef Mertl. 
Žlutí: Dědič – F. Novák, M. Dvořák ml., Chaloupka – Sailer, Kotalík, Fr. Mrázek, Olejník, V. Prospal st., K. Kadlec.
Modří: T. Mrázek – L. Zíb, K. Ťoupal, Kotaška – V. Král, F. Turek, Vylíčil, D. Nedorost, Krejcha, K. Kadlec, Klosse.
Vedoucí obou týmů: Bohumil Tomandl.
Hrálo se 18. prosince 2019.

Ladislav Lhota
Bohumil TomandlKrátké zprávy
19. 01. 2022 Třiadvacetiletý centr Milan Dančišin se vrátil ze studijního pobytu v zahraničí a bude znovu k dispozici druholigovému HC Tábor. Nastoupit by měl již v domácím utkání 32. kola skupiny Jih proti HC Příbram.
18. 01. 2022 Strakonický rodák a odchovanec Alexander Salák údajně porušil podmínky smlouvy v pražské Spartě a předčasně se rozloučí s klubem. Pětatřicetiletý gólman podle čerstvých informací oblékne dres Djurgaardenu Stockholm.
18. 01. 2022 Městská rada v krajské metropoli schválila navýšení neinvestičního příspěvku v celkové výši 165 tisíc korun pro mateřské a základní školy zapojené do projektu Děti do bruslí. Uvedená částka slouží k podpoře platby pronájmu ledové plochy v Hokejovém centru Pouzar od ledna do března. Děti se učí bruslit a mnohé získávají základy pro hokejový růst pod odborným metodickým a trenérským vedením. Premiérového kurzu v roce 2019 se zúčastnilo přes 500 malých adeptů.
Archiv krátkých zpráv...
Partneři
Nejčtenější články Partnerské portály Videogalerie Retrogalerie