Za jediný gól v Praze proti týmu Univerzity Karlovy nesklidili Black Dogs žádnou odměnu

13.11.2021


Závěrečné utkání 7. kola Univerzitní ligy (ULLH) – program jednotlivých kol bývá často rozložený do vícero dní – nabídlo souboj mezi týmem UK Hockey Prague a jihočeskými Black Dogs Budweis. Druhý celek tabulky na domácím ledě ve střešovickém Škoda Ice Rinku od počátku vedl, hosté pouze korigovali průběžný stav na 3:1. Pečetící gól dali Pražané do prázdné klece při power play Jihočechů, kteří se v probíhajícím ročníku trápí se slabou produktivitou.


PRAHA – Na vedoucí trefu z 5. minuty navázali reprezentanti Univerzity Karlovy o šest minut později v přesilovce druhým gólem a krátce před polovinou základní doby jejich náskok vzrostl na 3:0. Snaživým hostům se podařilo korigovat, ale další dva góly jim neuznali rozhodčí. Poslední změna skóre nastala v závěru utkání, kdy Jihočeši zkusili hru šest na čtyři a kotouč mířící do jejich opuštěného brankoviště neměl kdo zastavit. Vedoucí obou mužstev podle zápisu nepředložili registrační karty hráčů, což se řešilo kontrolou občanských průkazů. „V úvodu jsme doplatili na vyloučení. Měli jsme šance, ale soupeř si pohlídal výsledek,“ řekl trenérský asistent Jiří Irra.

Univerzitní liga, 7. kolo:

UK Hockey Prague – Black Dogs Budweis 4:1 (2:0, 1:1, 1:0)
Góly a nahrávky:
5. Rubeš (D. Jindra, Rudolph), 11. Adamec (Dlabola, Halberštát), 28. D. Jindra (Klinger), 59. D. Jindra (Rubeš) – 35. J. Prokop (Vochozka).
Rozhodčí: Hrdlička – Hradil, Hnát.
Vyloučení: 5:5.
Využití: 1:0.
Střely na branku: 35:30.
Diváků: 98.
Black Dogs: Marek Dvořák – Hrůša, D. Svoboda, Krtek, Jiří Kubeš, Petr Bouška, Grauer – J. Prokop, J. Šafář, Vochozka, Tejko, Kronus, Rolínek, E. Bahula, J. Šuhaj, Š. Masopust, Provazník, Kaisler, Matěj Dvořák. Trenéři David Oulík a Jiří Irra.
Hrálo se 13. listopadu 2021.

(lho)


Krátké zprávy
19. 01. 2022 Třiadvacetiletý centr Milan Dančišin se vrátil ze studijního pobytu v zahraničí a bude znovu k dispozici druholigovému HC Tábor. Nastoupit by měl již v domácím utkání 32. kola skupiny Jih proti HC Příbram.
18. 01. 2022 Strakonický rodák a odchovanec Alexander Salák údajně porušil podmínky smlouvy v pražské Spartě a předčasně se rozloučí s klubem. Pětatřicetiletý gólman podle čerstvých informací oblékne dres Djurgaardenu Stockholm.
18. 01. 2022 Městská rada v krajské metropoli schválila navýšení neinvestičního příspěvku v celkové výši 165 tisíc korun pro mateřské a základní školy zapojené do projektu Děti do bruslí. Uvedená částka slouží k podpoře platby pronájmu ledové plochy v Hokejovém centru Pouzar od ledna do března. Děti se učí bruslit a mnohé získávají základy pro hokejový růst pod odborným metodickým a trenérským vedením. Premiérového kurzu v roce 2019 se zúčastnilo přes 500 malých adeptů.
Archiv krátkých zpráv...
Partneři
Nejčtenější články Partnerské portály Videogalerie Retrogalerie