Při fotbalové exhibici ve Strunkovicích vyběhne na trávník řada jihočeských hokejistů

20.06.2017

Sportovní odpoledne plné fotbalu a zábavy chystají pořadatelé ve Strunkovicích nad Blanicí. Tamní fotbalový areál v neděli 25. června ožije tradiční exhibicí za účasti mnoha borců známých nejen z travnatých hřišť, ale také z ledových ploch. Program svátečního odpoledne je nabitý a slibný. Kopačky vedle domácích plejerů obují hokejisté ČEZ Motor České Budějovice nebo tým složený ze známých sportovců a umělců.


STRUNKOVICE NAD BLANICÍ – Jako první vyběhne na strunkovický trávník ve 14:30 hodin výběr českobudějovického Motoru posílený o hráče z KHL a hostů. Motorácký dres obléknou Jakub Kovář, Jiří Novotný, Petr Sailer, Stanislav Bednařík, bratři Kotalíkové, Martin Vozábal, David Horejš a hráči současného prvoligového kádru. Nastoupí i Karel Poborský, jenž má stejně blízko k fotbalu i hokeji. Soupeřem bude domácí celek Blaníku Strunkovice.

Ve druhém utkání od 16:30 hodin bezesporu přitáhne pozornost mužstvo složené z umělců a sportovců. Za něj budou kopat Roman Šebrle, Jakub „Lavi Lavický" Štáfek, Dominik Hašek, herci Martin Kraus, Milan Pitkin a Jaroslav Sypal, hvězda seriálu Okresní přebor Leoš Noha, fotbalisté Horst Siegl, Tomáš Skuhravý, Jan Berger, Jiří Novotný, hokejisté Martin Procházka, Tomáš Vlasák, Radko a Leo Gudasovi a nositelé dalších známých jmen.

Na opačnou stranu hřiště vyběhne strunkovická fotbalová pětatřicítka. Vstupné na celé odpoledne činí 100 korun, děti do patnácti let mají vstup zdarma. Část výtěžku se přesune na charitativní účely. Exhibičnímu odpoledni ve Strunkovicích nad Blanicí předchází soutěž na portálu www.jihoceskyfotbal.cz, v níž mohou tři šťastlivci vyhrát volné vstupenky. Soutěž má uzávěrku ve středu 21. června v pravé poledne.

Yvetta Chmelová, budejckadrbna.cz


Krátké zprávy
23. 07. 2017 Prvoligový Motor zahájí v pondělí 24. července ostrou přípravu na ledě. Mužstvo pod vedením Antonína Stavjani, Martina Štrby a Františka Bombice bude mít přesně jedenáct dní na vyladění formy do prvního přípravného zápasu, který sehraje v Budvar aréně v pátek 4. srpna proti kazašskému Pavlodaru. Zapojit by se měl kanadský útočník Tim Crowder. Během dvoutýdenní dovolené se stihl oženit Martin Heřman.
22. 07. 2017 Českobudějovický forvard Matěj Toman přispěl vyrovnávacím gólem na 2:2 k velkému obratu v přípravném utkání Švýcarsko - Česko v kategorii U17. Na ledě v Davosu prohrávali Češi 0:2, dosáhli však úspěšného výsledku 7:2. V prvním z trojdílné série zápasů zvítězili Češi 4:3, třetí vyhráli 5:2.
21. 07. 2017 Odchovanec píseckého hokeje Marek Mazanec bude pokračovat i v příští sezoně na zámořském ledě. Šestadvacetiletý gólman se vyhnul hrozící arbitráži a dohodl se na nové dvoucestné smlouvě s dosavadním zaměstnavatelem Nashville Predators. Při působení v A-týmu si vydělá 650 tisíc dolarů, na farmě v Milwaukee dostane 100 tisíc. V NHL dosud odehrál jednatřicet utkání, loni nastoupil čtyřikrát.
Archiv krátkých zpráv...
Partneři
Nejčtenější články Videogalerie Ikona pro váš web