Při fotbalové exhibici ve Strunkovicích vyběhne na trávník řada jihočeských hokejistů

20.06.2017

Sportovní odpoledne plné fotbalu a zábavy chystají pořadatelé ve Strunkovicích nad Blanicí. Tamní fotbalový areál v neděli 25. června ožije tradiční exhibicí za účasti mnoha borců známých nejen z travnatých hřišť, ale také z ledových ploch. Program svátečního odpoledne je nabitý a slibný. Kopačky vedle domácích plejerů obují hokejisté ČEZ Motor České Budějovice nebo tým složený ze známých sportovců a umělců.


STRUNKOVICE NAD BLANICÍ – Jako první vyběhne na strunkovický trávník ve 14:30 hodin výběr českobudějovického Motoru posílený o hráče z KHL a hostů. Motorácký dres obléknou Jakub Kovář, Jiří Novotný, Petr Sailer, Stanislav Bednařík, bratři Kotalíkové, Martin Vozábal, David Horejš a hráči současného prvoligového kádru. Nastoupí i Karel Poborský, jenž má stejně blízko k fotbalu i hokeji. Soupeřem bude domácí celek Blaníku Strunkovice.

Ve druhém utkání od 16:30 hodin bezesporu přitáhne pozornost mužstvo složené z umělců a sportovců. Za něj budou kopat Roman Šebrle, Jakub „Lavi Lavický" Štáfek, Dominik Hašek, herci Martin Kraus, Milan Pitkin a Jaroslav Sypal, hvězda seriálu Okresní přebor Leoš Noha, fotbalisté Horst Siegl, Tomáš Skuhravý, Jan Berger, Jiří Novotný, hokejisté Martin Procházka, Tomáš Vlasák, Radko a Leo Gudasovi a nositelé dalších známých jmen.

Na opačnou stranu hřiště vyběhne strunkovická fotbalová pětatřicítka. Vstupné na celé odpoledne činí 100 korun, děti do patnácti let mají vstup zdarma. Část výtěžku se přesune na charitativní účely. Exhibičnímu odpoledni ve Strunkovicích nad Blanicí předchází soutěž na portálu www.jihoceskyfotbal.cz, v níž mohou tři šťastlivci vyhrát volné vstupenky. Soutěž má uzávěrku ve středu 21. června v pravé poledne.

Yvetta Chmelová, budejckadrbna.cz


Krátké zprávy
26. 04. 2018 Českobudějovický obránce Vojtěch Doktor patřil ke strůjcům senzačního vítězství reprezentačního týmu nad Kanadou 2:1 ve čtvrtfinále mistrovství světa osmnáctiletých na ruském ledě. Semifinálovým soupeřem našeho výběru budou Američané.
26. 04. 2018 Na Zimním stadionu Jana Marka v Jindřichově Hradci se v sobotu 28. dubna od 18.30 hodin uskuteční benefiční zápas vybraných týmů domácího Vajgaru a HC Milevsko. Akci nazvanou Hokejem pro Tupku pořádají Vajgarfans ve prospěch nemocného beka Tomáše Tupého, jenž nosil dres Vajgaru v sezoně 2003 - 2004 a období 2009 až 2014. Do loňska nastupoval za HC Vimperk. Na straně domácích se v exhibici představí mj. Jaroslav Jágr ml., Milan Němec, Robert Procházka, Luboš Voříšek, Zdeněk Ondřej, Milan Kostourek či Jaroslav Kocar, za Milevsko přislíbili účast Šimon Hrubec, Bohumil Jank (oba čerstvě stříbrní v extralize s Třincem), Michael Panec, Michal Štych, Stanislav Polodna či Emil Švec ml.
25. 04. 2018 Obránci Peter Frühauf a Lukáš Bohunický, kteří v nedávné minulosti prošli extraligovým resp. prvoligovým klubem v Českých Budějovicích, aktuálně spolu pomohli vybojovat extraligové stříbro na Slovensku pro Duklu Trenčín.
Archiv krátkých zpráv...
Partneři
Nejčtenější články Videogalerie Ikona pro váš web