Nováček Krajské ligy HC Samson vstoupil do přípravy fotbalovým duelem v Plané

14.06.2020


Na hřišti SK Planá v sousedství jihočeské metropole vyrukovali k první společné akci hokejisté čerstvě založeného týmu HC Samson, který se představí jako jeden z nováčků Krajské ligy. Fotbalový duel vyhrála rozdílem čtyř gólů domácí stará garda v čele s někdejším ligovým kanonýrem Ladislavem Fujdiarem. V sestavě poražených mohli fanoušci odhalit borce, kteří začnou přeskakovat krajské mantinely. Trenérské duo vytvoří Milan Stárek a Norbert Král.


PLANÁ – Ani kádr HC Samson ještě nedostal oficiální punc. Nadále bude krystalizovat, leccos však již naznačila příprava na fotbalovém trávníku. Přihlíželi další nositelé hokejových jmen Jaroslav Jágr ml., Michal Mrázek, Tomáš Tupý či Jaroslav Korbela ml.. Nechyběla „spřízněná duše“ Roman Horák ml. chystající se na angažmá v extraligové Spartě. Po utkání bohatém na góly i šrámy se konal teambuilding. Hráči se dozvěděli, že dostanou jednotnou výstroj od firmy Bauer a dresy v kvalitě NHL. Po individuální přípravě na suchu začnou od 1. července dvakrát týdně trénovat na ledě. „Do sezony půjdeme s maximálním respektem,“ ujistil centr František Mrázek.      

Příprava na fotbalovém trávníku:

SK Planá st. garda – HC Samson 7:3 (3:2)
Góly:
Lacko 3, Fujdiar, Sodomka, Vobořil, Csavoj – D. Nedorost 2, Fr. Mrázek.
Rozhodčí: Lubomír Pintér.
HC Samson: Lukáš Chaloupka (2. půle Petr Fleischman) – Martin Hanzal, Jan Kadlec, Karel Kadlec, Ondřej Liška, František Mrázek, David Nedorost, Lukáš Sumerauer, Ondřej Ťoupal, Petr Zich, Tomáš Pier (masér), Kristián Bašta (host), Patrik Krejčí (host).  
Hrálo se 13. června 2020.

(lho)Krátké zprávy
26. 11. 2020 Ženský reprezentační A-tým má na programu třetí přípravný kemp této sezony v Říčanech od 26. do 28. listopadu. Pozvánku dostala také brankářka Julie Pejšová z Milevska (aktuálně Kobra Praha) a útočnice Lucie Eignerová (nyní HC Příbram).
25. 11. 2020 Šéftrenér Českého hokeje a kouč reprezentačního A-týmu Filip Pešán podnítil vznik série videí, v nichž představuje rozvojové projekty a podává ucelené informace o nastavení výchovy v Českém hokeji. Celkem osm videí je možné zhlédnout ZDE.
24. 11. 2020 Rada města Českých Budějovic 23. listopadu 2020 schválila bezplatný vstup do krytých bazénů plaveckého stadionu jihočeským olympionikům. Celkem šestnáct bývalých špičkových sportovců a reprezentantů naší země, účastníků olympijských her, může plavat v bazénu zdarma v průběhu celého příštího roku. K zástupcům volejbalu, vodního slalomu, veslování, juda, cyklistiky či pozemního hokeje se řadí také hokejisté v čele s Jaroslavem Pouzarem.
Archiv krátkých zpráv...
Partneři
Nejčtenější články Videogalerie Retrogalerie