Nováček Krajské ligy HC Samson vstoupil do přípravy fotbalovým duelem v Plané

14.06.2020

Na hřišti SK Planá v sousedství jihočeské metropole vyrukovali k první společné akci hokejisté čerstvě založeného týmu HC Samson, který se představí jako jeden z nováčků Krajské ligy. Fotbalový duel vyhrála rozdílem čtyř gólů domácí stará garda v čele s někdejším ligovým kanonýrem Ladislavem Fujdiarem. V sestavě poražených mohli fanoušci odhalit borce, kteří začnou přeskakovat krajské mantinely. Trenérské duo vytvoří Milan Stárek a Norbert Král.


PLANÁ – Ani kádr HC Samson ještě nedostal oficiální punc. Nadále bude krystalizovat, leccos však již naznačila příprava na fotbalovém trávníku. Přihlíželi další nositelé hokejových jmen Jaroslav Jágr ml., Michal Mrázek, Tomáš Tupý či Jaroslav Korbela ml.. Nechyběla „spřízněná duše“ Roman Horák ml. chystající se na angažmá v extraligové Spartě. Po utkání bohatém na góly i šrámy se konal teambuilding. Hráči se dozvěděli, že dostanou jednotnou výstroj od firmy Bauer a dresy v kvalitě NHL. Po individuální přípravě na suchu začnou od 1. července dvakrát týdně trénovat na ledě. „Do sezony půjdeme s maximálním respektem,“ ujistil centr František Mrázek.      

Příprava na fotbalovém trávníku:

SK Planá st. garda – HC Samson 7:3 (3:2)
Góly:
Lacko 3, Fujdiar, Sodomka, Vobořil, Csavoj – D. Nedorost 2, Fr. Mrázek.
Rozhodčí: Lubomír Pintér.
HC Samson: Lukáš Chaloupka (2. půle Petr Fleischman) – Martin Hanzal, Jan Kadlec, Karel Kadlec, Ondřej Liška, František Mrázek, David Nedorost, Lukáš Sumerauer, Ondřej Ťoupal, Petr Zich, Tomáš Pier (masér), Kristián Bašta (host), Patrik Krejčí (host).  
Hrálo se 13. června 2020.

(lho)Krátké zprávy
09. 07. 2020 Písečtí Králové rozšířili druholigový kádr o dvaatřicetiletého forvarda a klubového odchovance Tomáše Roda, jenž v minulé sezoně pauzíroval od hokeje a letos plánoval naskočit za Sokol Radomyšl v nejvyšší krajské soutěži. V předchozí kariéře nasbíral spoustu zkušeností v 1. lize (Písek, Ústí nad Labem, Třebíč, Prostějov, Most) a také extralize (celkem 50 utkání za Mladou Boleslav a České Budějovice). Krátce si zahrál 2. ligu ve Francii, naposledy účinkoval v druholigových Řisutech.
09. 07. 2020 Nový trenér ženské reprezentace Tomáš Pacina sezval hráčky na první společný kemp, který se uskuteční v Benešově od 27. do 31. července. V nominaci nechybí Jihočešky - brankářka Julie Pejšová (Milevsko, nyní Kobra Praha), obránkyně Martina Zedníková (Jindřichův Hradec, nyní Příbram) a útočnice Tereza Vanišová (Strakonice, nyní Boston Pride, NWHL).
08. 07. 2020 Pětatřicetiletý obránce Peter Mikuš, jenž nastupoval v sezoně 2011-12 za extraligový tým Českých Budějovic, prodloužil do příštího ročníku své působení v barvách HC Nové Zámky ve slovenské extralize.
Archiv krátkých zpráv...
Partneři
Nejčtenější články Videogalerie Ikona pro váš web