Krumlovští „medvědi“ se rozloučili s kvalifikační skupinou o 2. ligu přestřelkou s Chebem

30.03.2017

Čerství šampióni Jihočeského kraje absolvovali na svém ledě poslední vystoupení v kvalifikační skupině B o postup do 2. ligy. Divoký výsledek 11:7 se Stadionem Cheb je vrátil do čela tříčlenné tabulky a budou čekat na duel mezi Chebem a Letci Letňany v sobotu 1. dubna, který určí konečné pořadí. Vítězství Západočechů nebo remíza by posunuly krumlovské „medvědy“ do boje s vítězem skupiny A, ale tato varianta se jeví jako málo pravděpodobná.


ČESKÝ KRUMLOV – Výkonnostně pokulhávající celek Chebu se překvapivě ujal vedení hned na začátku a podržel si příznivé skóre až do 22. minuty, kdy si otevřeli střelnici Jihočeši. Trenéři Kamil Šťastný a Vilém Migl ml. dali příležitost hráčům širšího kádru – zachytal si třetí brankář Lukáš Pícha, jako sedmý bek naskočil Michal Šimek, v roli desátého útočníka alternoval Aleš Příchovský. Diváci se pobavili osmnácti góly, přičemž podstatné bylo, že jedenáct kotoučů zapadlo do chebské klece.

Krumlovští se posunuli zpátky na první místo, ale v případě závěrečného tříbodového úspěchu Letňan v chebském ledovém stánku jim horší skóre ze vzájemných utkání s Letci zatarasí cestu za druholigovým snem. Tento předpoklad se vzhledem k úrovni HC Stadionu zřejmě dočká naplnění. Nicméně, nechme se překvapit. „Naše hala není zcela zakrytá ze stran a první třetinu ovlivnilo teplé počasí. Hra byla kvůli tomu zpomalená. Od druhé části jsme si s chutí zastříleli. Chtěli jsme potěšit věrné fanoušky. Byl to více méně bezstarostný hokej,“ poznamenal Vilém Migl ml.  

Kvalifikace o 2. ligu, skupina B, 5. zápas:

HC Slavoj Č. Krumlov – HC Stadion Cheb 11:7 (1:2, 5:2, 5:3)
Góly a nahrávky:
14. R. Šulčík (M. Lukeš), 22. Vondřich (M. Šimek), 27. Klíma (R. Uhlíř, Vondřich), 29. P. Šulčík (R. Šulčík), 29. Cifreund (Andrýsek), 40. M. Lukeš (P. Šulčík), 42. Příchovský (Svěchota), 46. R. Uhlíř (Machálek), 47. Svěchota, 49. P. Šulčík, 52. Klíma (M. Šimek) – 3. Strýček, 19. Boušek (Truhlář), 33. Šafařík, 34. Truhlář, 47. Senaj (Hála), 50. Boušek (Řepík), 54. Truhlář (Boušek).
Rozhodčí: Malota – Vavruška, Oudes.
Vyloučení: 9:11, navíc Kala (Cheb) 10 minut.
Využití: 3:0.
V oslabení: 1:0.
Diváků: 200.
Č. Krumlov: Pícha – Čížek, Malovec, Andrýsek, Cifreund, Gallistl, Machálek, M. Šimek – M. Lukeš, P. Šulčík, R. Šulčík, Fučík, R. Uhlíř, Vondřich, Řepa, Svěchota, Klíma, Příchovský. Trenéři Kamil Šťastný a Vilém Migl ml.
Hráno 29. března.  

(lho)


Krátké zprávy
25. 05. 2018 Jihočeská krajská konference ČSLH se koná v českobudějovickém hotelu Malý pivovar v pondělí 28. května od 17 hodin. Na jednání bezprostředně naváže losovací aktiv týkající se soutěží řízených JčKVV ČSLH. Do Krajské ligy mužů se přihlásilo třináct týmů (stejný počet se zúčastnil uplynulého ročníku), do Regionální ligy juniorů podalo přihlášku sedm celků, do Regionální ligy dorostu se hlásí pět družstev. Losovat se budou také žákovské soutěže. Návrh soutěží řízených JčKVV ČSLH pro sezonu 2018 - 19 lze prostudovat v sekci úředních zpráv.
24. 05. 2018 Českobudějovický odchovanec Milan Gulaš (nyní Plzeň) se díky hlasům hokejových expertů ocitl v desítce nejlepších hráčů v tradiční anketě Zlatá hokejka. Závěrečné kolo hlasování se uzavře 11. června po skončení Stanleyova poháru a konečné pořadí top ten se hráči a fanoušci dozví na slavnostním večeru v pražském Foru Karlín 19. června. Pořadí od 11. místa už je známé, ve druhé desítce figurují další tři Jihočeši: 11. Jan Rutta (Písek - Chicago), 13. Tomáš Mertl (Č. Budějovice - Plzeň), 15. Jan Kovář (Písek - Magnitogorsk).
23. 05. 2018 Mužstvo druholigového David Servisu absolvovalo přátelský fotbalový zápas na půdě TJ Nová Ves u Č. Budějovic a dokázalo s premiantem A skupiny I. B. třídy remizovat 4:4. Góly hokejistů dávali Jiří Bárta 2, Jakub Marek a Roman Šulčík.
Archiv krátkých zpráv...
Partneři
Nejčtenější články Videogalerie Ikona pro váš web