Krumlovští „medvědi“ se rozloučili s kvalifikační skupinou o 2. ligu přestřelkou s Chebem

30.03.2017

Čerství šampióni Jihočeského kraje absolvovali na svém ledě poslední vystoupení v kvalifikační skupině B o postup do 2. ligy. Divoký výsledek 11:7 se Stadionem Cheb je vrátil do čela tříčlenné tabulky a budou čekat na duel mezi Chebem a Letci Letňany v sobotu 1. dubna, který určí konečné pořadí. Vítězství Západočechů nebo remíza by posunuly krumlovské „medvědy“ do boje s vítězem skupiny A, ale tato varianta se jeví jako málo pravděpodobná.


ČESKÝ KRUMLOV – Výkonnostně pokulhávající celek Chebu se překvapivě ujal vedení hned na začátku a podržel si příznivé skóre až do 22. minuty, kdy si otevřeli střelnici Jihočeši. Trenéři Kamil Šťastný a Vilém Migl ml. dali příležitost hráčům širšího kádru – zachytal si třetí brankář Lukáš Pícha, jako sedmý bek naskočil Michal Šimek, v roli desátého útočníka alternoval Aleš Příchovský. Diváci se pobavili osmnácti góly, přičemž podstatné bylo, že jedenáct kotoučů zapadlo do chebské klece.

Krumlovští se posunuli zpátky na první místo, ale v případě závěrečného tříbodového úspěchu Letňan v chebském ledovém stánku jim horší skóre ze vzájemných utkání s Letci zatarasí cestu za druholigovým snem. Tento předpoklad se vzhledem k úrovni HC Stadionu zřejmě dočká naplnění. Nicméně, nechme se překvapit. „Naše hala není zcela zakrytá ze stran a první třetinu ovlivnilo teplé počasí. Hra byla kvůli tomu zpomalená. Od druhé části jsme si s chutí zastříleli. Chtěli jsme potěšit věrné fanoušky. Byl to více méně bezstarostný hokej,“ poznamenal Vilém Migl ml.  

Kvalifikace o 2. ligu, skupina B, 5. zápas:

HC Slavoj Č. Krumlov – HC Stadion Cheb 11:7 (1:2, 5:2, 5:3)
Góly a nahrávky:
14. R. Šulčík (M. Lukeš), 22. Vondřich (M. Šimek), 27. Klíma (R. Uhlíř, Vondřich), 29. P. Šulčík (R. Šulčík), 29. Cifreund (Andrýsek), 40. M. Lukeš (P. Šulčík), 42. Příchovský (Svěchota), 46. R. Uhlíř (Machálek), 47. Svěchota, 49. P. Šulčík, 52. Klíma (M. Šimek) – 3. Strýček, 19. Boušek (Truhlář), 33. Šafařík, 34. Truhlář, 47. Senaj (Hála), 50. Boušek (Řepík), 54. Truhlář (Boušek).
Rozhodčí: Malota – Vavruška, Oudes.
Vyloučení: 9:11, navíc Kala (Cheb) 10 minut.
Využití: 3:0.
V oslabení: 1:0.
Diváků: 200.
Č. Krumlov: Pícha – Čížek, Malovec, Andrýsek, Cifreund, Gallistl, Machálek, M. Šimek – M. Lukeš, P. Šulčík, R. Šulčík, Fučík, R. Uhlíř, Vondřich, Řepa, Svěchota, Klíma, Příchovský. Trenéři Kamil Šťastný a Vilém Migl ml.
Hráno 29. března.  

(lho)


Krátké zprávy
19. 09. 2017 Anna Kotounová a Kristýna Bláhová z HC Tábor obléknou dres reprezentačního týmu dívek do osmnácti let, který absolvuje přípravný kemp ve Slaném a zúčastní se Turnaje čtyř ve finském Kuortane. Obě navazující akce se uskuteční v termínu od 2. do 8. října. Na seznamu náhradnic figurují další Jihočešky: Eva Štumbaurová (Č. Krumlov), Anna Fabšicová (Strakonice) a Šárka Krejníková (DDM Č. Budějovice).
18. 09. 2017 Rezervní tým HC Tábor ve víkendové generálce na Krajskou ligu zvítězil v Soběslavi nad domácím Spartakem 6:4 (2:2, 2:1, 2:1). Hosté byli úspěšní navzdory početné marodce - do utkání nastoupilo pouze jedenáct hráčů a brankář Michal Novák. Góly vítězů: Pospíchal a Kadilák po 2, Syrovátka, F. Hubáček.
18. 09. 2017 Výsledky mládežnických týmů HC Tábor z uplynulého víkendu: Regionální liga staršího dorostu: Tábor - IHC Písek 3:2 (góly za domácí Přívozník, Bouška, Kratochvíl), HC Strakonice - Tábor 3:8 (za vítěze skórovali Zavadil, Škoda a Himpan 2x, Bouška a Škrdleta). Regionální liga mladšího dorostu: HC Vlašim - Tábor 2:16 (góly hostů dávali Berka a Kundrát po 3, Eremiáš a Slabý po 2, Křepelka, Šrubař, Ent, Kovařík, Máca a Šťastný).
Archiv krátkých zpráv...
Partneři
Nejčtenější články Videogalerie Ikona pro váš web