Hráči Motoru se vyzbrojí na Prostějov dresy, kterým daly podobu děti z Arpidy. Bude aukce

12.12.2017

Utkání 31. kola WSM 1. ligy na ledě Budvar arény 18. prosince proti Jestřábům Prostějov absolvují hráči budějovického Motoru ve speciálních dresech, kterým daly podobu děti z Arpidy. Hokejisté chtějí v adventním čase přispět na konto Centra pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením Arpida formou aukce dresů. Během duelu s Prostějovem, který bude moderovat herec Jiří Mádl, dostanou fanoušci příležitost kupovat perníčky pro Arpidu či posílat dárcovské DMS.


Č. BUDĚJOVICE – Od pondělí 11. prosince probíhá na webu sportovniaukce.cz charitativní aukce dresů, ve kterých nastoupí Motor proti Jestřábům. Aukce skončí ve středu 20. prosince. Vydražené dresy si jejich majitelé mohou vyzvednout v pátek 22. prosince před posledním předvánočním zápasem Motoru (soupeřem bude HC Frýdek-Místek) a darovat třeba svým blízkým pod stromeček. K čemu poslouží výtěžek? Centrum Arpida potřebuje rozšířit prostory. Současné přestávají stačit. Nová budova poslouží dospělým klientům, kteří často nemají šanci aktivně se zapojit do života.

(tzm)


Krátké zprávy
23. 04. 2018 Žáci první a druhé třídy TJ Loko Veselí nad Lužnicí vyrazili v závěru sezony do Vídně na mezinárodní turnaj Kids Cup. V konkurenci týmů z Rakouska, Německa, Česka, Slovenska a Slovinska skončili prvňáci (ročník 2010) na stříbrné příčce, druháci (2011) byli celkově čtvrtí.
22. 04. 2018 Letošní extraligový titul v barvách Komety Brno pomohl vybojovat také exbudějovický obránce Michal Barinka pod vedením trenéra Libora Zábranského, který hráčsky rovněž působil v jihočeské metropoli a nyní se skloňuje jeho jméno v souvislosti se jmenováním příštího kouče národního mužstva. Stříbrnou medaili v dresu Třince získali exbudějovický brankář Šimon Hrubec a obránce Bohumil Jank.
21. 04. 2018 Exbudějovický forvard Roman Horák pečetil svým gólem vítězství české reprezentace nad Švédy v poměru 3:1 na Carlson Hockey Games v Pardubicích. Svěřenci trenéra Josefa Jandače vyhráli i předchozí duel s Finskem a před posledním duelem proti Rusku je jisté, že obhájili celkové prvenství na turnaji, který se loni hrál v jihočeské metropoli.
Archiv krátkých zpráv...
Partneři
Nejčtenější články Videogalerie Ikona pro váš web