Hráči Motoru se vyzbrojí na Prostějov dresy, kterým daly podobu děti z Arpidy. Bude aukce

12.12.2017

Utkání 31. kola WSM 1. ligy na ledě Budvar arény 18. prosince proti Jestřábům Prostějov absolvují hráči budějovického Motoru ve speciálních dresech, kterým daly podobu děti z Arpidy. Hokejisté chtějí v adventním čase přispět na konto Centra pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením Arpida formou aukce dresů. Během duelu s Prostějovem, který bude moderovat herec Jiří Mádl, dostanou fanoušci příležitost kupovat perníčky pro Arpidu či posílat dárcovské DMS.


Č. BUDĚJOVICE – Od pondělí 11. prosince probíhá na webu sportovniaukce.cz charitativní aukce dresů, ve kterých nastoupí Motor proti Jestřábům. Aukce skončí ve středu 20. prosince. Vydražené dresy si jejich majitelé mohou vyzvednout v pátek 22. prosince před posledním předvánočním zápasem Motoru (soupeřem bude HC Frýdek-Místek) a darovat třeba svým blízkým pod stromeček. K čemu poslouží výtěžek? Centrum Arpida potřebuje rozšířit prostory. Současné přestávají stačit. Nová budova poslouží dospělým klientům, kteří často nemají šanci aktivně se zapojit do života.

(tzm)


Krátké zprávy
19. 07. 2018 Strakonická Tereza Vanišová jedním gólem přispěla k vítězství ženské reprezentace nad Finskem 6:2 ve čtvrtfinále mistrovství světa v in line hokeji v italském Asiagu. Semifinálovým soupeřem Češek budou dnes večer Kanaďanky.
18. 07. 2018 V Domově pro seniory v jihočeské Kaplici se dnes dožil devadesáti osmi let Václav Lenc, jenž od roku 1941 do roku 1958 hrával ligovou soutěž za českobvudějovický AC Stadion, posléze přejmenovaný na Slavoj, předchůdce pozdějšího Motoru. Střídavě nastupoval také za SK Meteor, se kterým dvakrát absolvoval kvalifikaci o postup do nejvyšší soutěže. Výborně si počínal i jako fotbalista.
17. 07. 2018 Strakonická Tereza Vanišová je součástí ženského reprezentačního týmu, který aktuálně bojuje na mistrovství světa v in line hokeji v italském Asiagu. Turnaj vyvrcholí 21. července. Kam dokráčejí Češky, na jejichž hokejkách v závěrečném utkání základní skupiny ztroskotal i obhájce titulu, celek USA (výsledek 5:1) ?
Archiv krátkých zpráv...
Partneři
Nejčtenější články Videogalerie Ikona pro váš web