Hráči Motoru se vyzbrojí na Prostějov dresy, kterým daly podobu děti z Arpidy. Bude aukce

12.12.2017

Utkání 31. kola WSM 1. ligy na ledě Budvar arény 18. prosince proti Jestřábům Prostějov absolvují hráči budějovického Motoru ve speciálních dresech, kterým daly podobu děti z Arpidy. Hokejisté chtějí v adventním čase přispět na konto Centra pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením Arpida formou aukce dresů. Během duelu s Prostějovem, který bude moderovat herec Jiří Mádl, dostanou fanoušci příležitost kupovat perníčky pro Arpidu či posílat dárcovské DMS.


Č. BUDĚJOVICE – Od pondělí 11. prosince probíhá na webu sportovniaukce.cz charitativní aukce dresů, ve kterých nastoupí Motor proti Jestřábům. Aukce skončí ve středu 20. prosince. Vydražené dresy si jejich majitelé mohou vyzvednout v pátek 22. prosince před posledním předvánočním zápasem Motoru (soupeřem bude HC Frýdek-Místek) a darovat třeba svým blízkým pod stromeček. K čemu poslouží výtěžek? Centrum Arpida potřebuje rozšířit prostory. Současné přestávají stačit. Nová budova poslouží dospělým klientům, kteří často nemají šanci aktivně se zapojit do života.

(tzm)


Krátké zprávy
21. 10. 2018 Někdejší hráči extraligového týmu Českých Budějovic Marek Posmyk, František Mrázek (nezvykle v obraně) a Václav Král nastoupili v barvách Old Timers České republiky v exhibičním utkání proti Slovensku, které se hrálo v Popradu jako připomínka 100 let od vzniku Československa. Domácí v sestavě s devíti mistry světa z roku 2002 (mezi nimi i Peter Pucher, který v současnosti obléká dres Vajgaru J. Hradec) zvítězili 8:7, za hosty dali po dvou gólech František Mrázek a Václav Král.
20. 10. 2018 Extraliga juniorů, skupina C, 12. kolo: Motor Č. Budějovice - Žďár nad Sázavou 5:1 (1:0, 2:1, 1:0 - P 0:0, N 1:0). Góly a nahrávky vítězného celku: 14. M. Hrubec (J. Pouzar ml., V. Prospal nejml.), 28. P. Novák (V. Prospal nejml., J. Čížek), 39. Janoch, 60. J. Čížek (P. Novák), nájezd M. Hrubec. Extraliga dorostu, skupina Střed, 10. kolo: HC Tábor - Hradec Králové 2:5 (0:1, 2:1, 0:2 - P 0:0, N 0:1). Góly a nahrávky poražených: 25. Nevšímal (Eremiáš), 26. Kundrát (Janda, Eremiáš).
19. 10. 2018 Obránce Václav Svach a útočník Pavel Novák z Motoru České Budějovice dostali pozvánku do reprezentačního výběru U17, který se počátkem listopadu zúčastní neoficiálního MS sedmnáctiletých World Under 17 Hockey Challenge v kanadském Saint John.
Archiv krátkých zpráv...
Partneři
Nejčtenější články Videogalerie Ikona pro váš web