Hlubočtí Rytíři se doma v předehrávce 22. kola Krajské ligy sklonili před Sokolem Radomyšl

08.12.2017

Týmy Hluboké nad Vltavou a Sokola Radomyšl si předehrály v Krajské lize vzájemný duel 22. kola, jehož zbývající program je na pořadu až v neděli 4. února. Domácí Rytíři uvítali možnost, že neztratí zápasový rytmus, neboť o druhém prosincovém víkendu disponují volným losem. Hosté z Radomyšle si naopak uleví v prvním únorovém víkendu, kdy nejvyšší jihočeskou soutěž čekají dvě kompletní herní kola. Aktuální vítěz se bodově dotáhl na vedoucí Strakonice.


HLUBOKÁ NAD VLTAVOU – Do sestavy Rytířů se po jednozápasové stopce vrátili obránci Ondřej Žlůva s Romanem Rákosníkem. Sokolové po dlouhé době nasadili uzdraveného špílmachra Jana Řehoře, na střídačce však musel ze zdravotních důvodů zůstat hrající kouč Radek Hovora. Na první gól se čekalo přes polovinu základní hrací doby. Skóre otevřeli hosté ve vlastním oslabení, když na hanbě seděl Tomáš Burkoň. Domácí brzy srovnali z přesilovky. Ve třetí části odskočil tým Radomyšle o dva góly, ale Hlubočtí v závěru snížili a postarali se o drama.

Power play se nevydařila. Domácí po buly ztratili puk v souboji u mantinelu a František Bárta snadno trefil opuštěnou klec. „Do druhého inkasovaného gólu jsme byli aktivnější a měli víc šancí, jenže chyběl důraz v předbrankovém prostoru. Soupeřův gólman chytal výborně, to ano, jenže my trefili čtyřikrát tyčku a zápas měl skončit jiným výsledkem. Nepropadáme herně, ale propadáme v koncovce, zatímco soupeři potrestají i sebemenší chybičku,“ zoufal si trenér Miroslav Šulista po druhé porážce v řadě. „Byl to těžký a vyrovnaný zápas. Kluci makali a zasloužili si výhru,“ dodal jeho protějšek Radek Hovora.

Krajská liga, předehrávka 22. kola:

TJ Hluboká nad Vltavou Knights – TJ Sokol Radomyšl 2:4 (0:0, 1:1, 1:3)
Góly a nahrávky:
36. Štěpán (Maurenz, Matěj Dvořák), 57. Moudrý (M. Král) – 32. Jungbauer (Slavík), 47. J. Řehoř (Burkoň, Pěnička), 52. Koutenský (Fr. Bárta, O. Gába), 59. Fr. Bárta (O. Gába).
Rozhodčí:
Hamr – T. Müller, Knor.
Vyloučení: 2:6.
Využití: 1:0.
V oslabení: 0:1.
Diváků: 150.
TJ Hluboká: Dašek – P. Bělohlav, Dušek, Žlůva, M. Král, Roman Rákosník ml., Jan Formánek – M. Černý, Miler, J. Šimek, Hejda, Moudrý, Heřmánek, Maurenz, Matěj Dvořák, Štěpán. Trenéři Miroslav Šulista a Jiří Irra.
S. Radomyšl: R. Kříž – Pěnička, Burkoň, P. Procházka, Kozák, Vejda, R. Volf ml. – Slavík, J. Řehoř, O. Gába, K. Strnad, Jungbauer, Fr. Bárta, Stauber, Koutenský, P. Březina. Trenéři Radek Hovora a Karel Mošovský.
Hráno 8. prosince.

(lho)


Krátké zprávy
18. 07. 2018 V Domově pro seniory v jihočeské Kaplici se dnes dožil devadesáti osmi let Václav Lenc, jenž od roku 1941 do roku 1958 hrával ligovou soutěž za českobvudějovický AC Stadion, posléze přejmenovaný na Slavoj, předchůdce pozdějšího Motoru. Střídavě nastupoval také za SK Meteor, se kterým dvakrát absolvoval kvalifikaci o postup do nejvyšší soutěže. Výborně si počínal i jako fotbalista.
17. 07. 2018 Strakonická Tereza Vanišová je součástí ženského reprezentačního týmu, který aktuálně bojuje na mistrovství světa v in line hokeji v italském Asiagu. Turnaj vyvrcholí 21. července. Kam dokráčejí Češky, na jejichž hokejkách v závěrečném utkání základní skupiny ztroskotal i obhájce titulu, celek USA (výsledek 5:1) ?
16. 07. 2018 Po týdnu seznamování s prázdninovým ledem pod střechou Hokejového centra Pouzar se prvoligový Motor od pondělí 15. července přesunul na hlavní plochu Budvar arény a zahájil třítýdenní cyklus dopoledních intenzivních tréninků. Trenéři Václav Prospal, Aleš Totter, František Bombic a Stanislav Hrubec si rozdělili tým na dvě skupiny, první pracuje od 10 do 11 hodin, druhá v čase 11.15 - 12.15. Každou středu se pro zpestření uskuteční minizápas. Kádr se v úvodní den sešel kompletní s výjimkou zraněného obránce Vojtěcha Doktora a veterána Roka Pajiće, který se připojí příští týden. Naskočil již také Jiří Šimánek a Cody Bradley, pohostinsky trénují zámořští krajánci Lukáš Sedlák či Jáchym Kondelík.
Archiv krátkých zpráv...
Partneři
Nejčtenější články Videogalerie Ikona pro váš web