Českobudějovičtí servismani v předehrávce 2. ligy dostali doma půltucet od Pelhřimova

13.12.2017

V předehrávce 24. kola druholigové skupiny Střed přivítali českobudějovičtí servismani na domácím ledě pelhřimovské Lední Medvědy a dostali od nich tenisového kanára po výkonu, který byl z jejich strany zřejmě nejhorší v dosavadním průběhu sezony. Nevycházelo jim vůbec nic. Hráči neměli svůj den, počínaje brankářem a konče devátým útočníkem. Středu 13. prosince zaknihovali do klubové historie s nepříjemnou černou kaňkou.


Č. BUDĚJOVICE – Pohroma zavalila domácí tým krátce po zahájení hry. Mezi 4. a 8. minutou dostali tři góly. Čtvrtý jim soupeř přibalil do šatny a ke vší smůle odstoupil zraněný útočník Jan Trummer. Posléze ho následoval Petr Zich. V prostředním dějství se nezměnilo skóre, ale v závěru použili hosté znovu ostré náboje a dvěma trefami dokonali zkázu servismanů. Poslední, šestý gól padl tři vteřiny před koncem přesilovky budějovického týmu, ve chvíli, kdy zbývalo půl minuty do sirény. „Vyráběli jsme neuvěřitelné chyby. Od prvního do posledního hráče. S kolegou Kupkou prožíváme velké rozčarování. Bolí nás u srdíčka,“ svěřil se trenér Jiří Fedur. 

2. liga, skupina Střed, předehrávka 24. kola:

HC David Servis – HC Lední Medvědi Pelhřimov 0:6 (0:4, 0:0, 0:2)
Góly a nahrávky:
4. Port (Vysloužil), 5. D. Čermák (Kaminski, Kalenda), 8. Votápek (Plachý), 17. Vysloužil (Martin Hadrava, F. Kasalý), 49. T. Kohút (Port), 60. F. Kasalý (Votápek, Rudý).
Rozhodčí: R. Volf – Ovsík, Štěpánek.
Vyloučení: 7:5.
Využití: 0:2.
V oslabení: 0:1.
Diváků: 100.
D. Servis: M. Dudáček – L. Kříž, Radoš, Michal, Zich, Škopek, D. Svoboda – R. Šulčík, Trummer, J. Marek, Zayml, Jiří Bárta, Sumerauer, Mich. Bláha, Dančišin, Vylíčil. Trenéři Jiří Fedur a Milan Kupka.  
Hráno 13. prosince.

(lho)Krátké zprávy
18. 07. 2018 V Domově pro seniory v jihočeské Kaplici se dnes dožil devadesáti osmi let Václav Lenc, jenž od roku 1941 do roku 1958 hrával ligovou soutěž za českobvudějovický AC Stadion, posléze přejmenovaný na Slavoj, předchůdce pozdějšího Motoru. Střídavě nastupoval také za SK Meteor, se kterým dvakrát absolvoval kvalifikaci o postup do nejvyšší soutěže. Výborně si počínal i jako fotbalista.
17. 07. 2018 Strakonická Tereza Vanišová je součástí ženského reprezentačního týmu, který aktuálně bojuje na mistrovství světa v in line hokeji v italském Asiagu. Turnaj vyvrcholí 21. července. Kam dokráčejí Češky, na jejichž hokejkách v závěrečném utkání základní skupiny ztroskotal i obhájce titulu, celek USA (výsledek 5:1) ?
16. 07. 2018 Po týdnu seznamování s prázdninovým ledem pod střechou Hokejového centra Pouzar se prvoligový Motor od pondělí 15. července přesunul na hlavní plochu Budvar arény a zahájil třítýdenní cyklus dopoledních intenzivních tréninků. Trenéři Václav Prospal, Aleš Totter, František Bombic a Stanislav Hrubec si rozdělili tým na dvě skupiny, první pracuje od 10 do 11 hodin, druhá v čase 11.15 - 12.15. Každou středu se pro zpestření uskuteční minizápas. Kádr se v úvodní den sešel kompletní s výjimkou zraněného obránce Vojtěcha Doktora a veterána Roka Pajiće, který se připojí příští týden. Naskočil již také Jiří Šimánek a Cody Bradley, pohostinsky trénují zámořští krajánci Lukáš Sedlák či Jáchym Kondelík.
Archiv krátkých zpráv...
Partneři
Nejčtenější články Videogalerie Ikona pro váš web